Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bastion Real Estate

Агенција за која Сите Знаат!

25 Години со Вас !!!
Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател!
Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.
Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.
Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг.
Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава.
Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа :

- гарсоњера во Аеродром
- нови станови во космос Аеродром
- луксузен апартман во комплексот св. Јован
- куќа со поглед на море во Грција
- Апартамни во Грција
- издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје

Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје.
Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба.
Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини.
Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле.

Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса:

070 24 25 64
02 3111 202
[email protected]

Ве очекуваме да ни се обратите!

Ул Дебарца 57/4

Shkup

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 1270
Sot 12:29

Nov stan 29m2 vo Porta Aerodrom

45 200 EUR

01 Korr 12:50

Kuka Grcija Dionisiou beach 156m2

260 000 EUR

30 Qer 12:26

Apartman vo Kalitea Grcija 62m2

87 000 EUR

30 Qer 12:22

Nov stan od 51m2 Aerodrom vo izgradba

64 000 EUR

29 Qer 22:17

Kuka karabina so ezerce vo Sopiste

150 000 EUR

29 Qer 22:11

Odlicna kuka vo Zelezara od 140m2

145 000 EUR

29 Qer 22:11

Nova kuka Hanioti Grcija 100m2

240 000 EUR

29 Qer 22:03

Stan vo Debar Maalo 80m2

106 000 EUR

29 Qer 13:38

Stan vo kulite Zelezara 74m2

65 000 EUR

26 Qer 13:28

Stan do Gradska bolnica so tri spalni

350 EUR /muaj

23 Qer 19:35

Kuka vo Vlae

130 000 EUR

22 Qer 10:50

Se izdava ubava kuka vo Taftalidze2

1 000 EUR /muaj

20 Qer 15:35

Dva stana sproti Replek

173 300 EUR

20 Qer 11:25

Deloven prostor 21m2 vo Caircanka

18 000 EUR

20 Qer 08:52

Izdavam ubav dvosoben stan vo Karposh1

250 EUR /muaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione