Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Букефал АС

Агенција за недвижности


Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Ул.Македонија бр.56 Скопје

Centar, Shkup

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 230
31 Korr 15:46

Se izdava stan vo Karpos 2 Mida 80m2

430 EUR /muaj

14 Korr 18:45

Nov lux stan vo zgradata na Adora MVR

300 EUR /muaj

26 Qer 17:45

Luksuzna kuka na Vodno

450 000 EUR

18 Pri 20:44

Se iznajmuva stan vo Kapistec 90m2

280 EUR /muaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione