Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate

Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија.
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија.

Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот.

Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.

ул.Васил Ѓоргов бр.24/4

Centar, Shkup

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 1726
05 Maj 14:28

Trosoben stan vo Madzar Maalo

1 150 EUR

05 Maj 11:10

Se iznajmuva luksuzen stan vo Crnice

750 EUR /muaj

05 Maj 11:03

Namesten stan vo Lagadin Ohrid od 68m2

1 250 EUR

05 Maj 11:02

Nov luksuzen cetirisoben stan vo Kozle

135 000 EUR

05 Maj 09:03

Se iznajmuva luksuzen stan vo Kozle

600 EUR /muaj

05 Maj 08:59

Dvosoben stan 59m2 vo Momin Potok

1 050 EUR

05 Maj 08:59

Dvosoben nov stan vo Momin Potok

1 050 EUR

05 Maj 08:56

Stan so garaza kaj Univerzalna Sala

1 050 EUR

05 Maj 08:43

Luksuzna kuka vo Bardovci so bazen

330 000 EUR

27 Pri 14:36

Dupleks vo Debar Maalo so garaza

150 000 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione