Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Атлас Недвижности

Се за недвижности на едно место!

Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот.
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот.
Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања!

Услуги кои ги нудиме од наша страна се:
- посредување
- опремување
- реновирање
- преселување

Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас!
Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди.
За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите.
Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас.

Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом:
- станови во градба во Влае
- станови во градба Ѓорче Петров
- луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани
- куќа на Водно
- Трособен стан во Влае итн.

Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус!
Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис.
Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи.
“Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија.

Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!

Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7

Shkup

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 590
04 Maj 11:32

Kuka na Vodno od 98m2 i 150m2 dvor itno

145 000 EUR

22 Pri 15:26

Na prizemje deloven prostor od 220m2 Itno

265 000 EUR

01 Shk 15:08

Plac 366m2 so kuka od 150m2 za gradba

185 000 EUR

17 Dhj 13:36

Stan od 87m2 Debar Maalo dupleks na 6 kat

108 700 EUR

15 Dhj 13:21

Dvosoben stan vo ruskite 59m2 na 4 kat

54 000 EUR

17 Nën 12:58

Vo Kozle kuka od 120m2 plac od 200m2

160 000 EUR

02 Nën 14:17

Dvosoben namesten stan od 45m2 Univerzalna

220 EUR /muaj

29 Tet 11:53

Dvosoben namesten stan Karpos 3 od 37m2

12 000 MKD /muaj

26 Tet 11:44

Namesten stan od 45m2 na Ruzveltova dvosoben

12 000 MKD /muaj

26 Tet 11:40

Plac za gradba vo Taftalidze 2 od 296m2

190 000 EUR

31 Gush 15:50

Stan na vodno od 70m2 plus potkrovje namesten

350 EUR /muaj

17 Gush 14:18

Dvosoben stan na Plostad od 40m2 ITNO

79 900 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione