Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PROAKTA GRUP

ПРОАКТА ГРУП - повеќе од услуга

Посредување при промет со недвижен имот
Aerodrom, Shkup

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 134
07 Mar 08:20

Se izdava polunamesten stan vo N.Lisice

210 EUR /muaj

13 Shk 11:23

Se izdava NOV PRAZEN stan 83m2 vo Kozle

240 EUR /muaj

10 Shk 13:27

Trosoben stan od 77m2 vo Aerodrom

75 000 EUR

09 Jan 14:01

Kuka vo Przino

170 000 EUR

25 Gush 12:02

Se iznajmuva stan Vodno karsi Drzavna 69m2

320 EUR /muaj

24 Gush 14:13

Stan 107m2 vo Taftalidze

100 EUR

24 Gush 14:05

Se inajmuva KOMPLET OPREMEN stan vo Centar

270 EUR /muaj

15 Gush 11:10

Stan vo Aerodrom

47 500 EUR

08 Gush 16:01

Trosoben renoviran stan vo Avtokomanda

50 000 EUR

04 Gush 16:52

Proakta Grup stan kaj Mlecen 116,5m2

105 000 EUR

04 Gush 15:20

Ponov dvosoben stan vo Rasadnik

850 EUR

08 Mar 08:19

Stan od 48m2 vo Debar Maalo

1 200 EUR

01 Mar 10:00

Se izdava cetirisoben stan vo Crnice

400 EUR /muaj

Plac vo Radisani

20 000 EUR

04 Shk 09:48

Stan od 63m2 vo Kisela Voda

52 000 EUR

29 Jan 14:36

STAN OD 52m2 VO KISELA VODA

49 000 EUR

29 Jan 10:09

Nov stan od 65m2 vo Kapistec

1 120 EUR

27 Jan 10:45

Stan od 45m2 vo Kisela Voda

39 900 EUR

25 Jan 10:35

Dvosoben stan vo Aerodrom od 58m2

54 000 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione