Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ace

Uvoz i prodazba na polovni vozila od EU.Vozilata se kompletno provereni tehnicki ispravni.Vozilata se so realni ceni kompletno sredeni dokumenti do registracija.Dojdete vo nasiot Avto Plac i uverete se vo kvalitetot na vozilata.
Аеродром, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-9 од 9

Toyota IQ 1.4D4D 90ks 2009

5 200 ЕУР

Mini One 1.6i 75ks 2011

5 800 ЕУР

VW Golf 7 2.0tdi 150ks 2013

12 800 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации