Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Биси

Продажба на станови
Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-6 од 6
23 апр. 13:43

Se izdava ekskluziven stan od 178m2 vo Centar top lokacija

1 500 ЕУР /месечно

23 апр. 13:43

Se izdava deloven prostor 64m2 Centar top lokacija

300 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации