Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЏИВИ

ЏИВИ ДОО Гевгелија е компанија основана во 1992 година, кога започна со трговија на аудио-видео опрема и апарати за домаќинство. Од самиот почеток ЏИВИ остварува успешни деловни резултати и постојано инвестирање во изградба на нови објекти и проширув Прикажи повеќе
ЏИВИ ДОО Гевгелија е компанија основана во 1992 година, кога започна со трговија на аудио-видео опрема и апарати за домаќинство. Од самиот почеток ЏИВИ остварува успешни деловни резултати и постојано инвестирање во изградба на нови објекти и проширување на понудата. Hide More
Гевгелија, Гевгелиjа

Огласи во продавницата

Сите 1-7 од 7
Кон почеток