Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dm Store

Најдобрата понуда е кај нас!!!

Продавница за мобилни телефони
Продавница за мобилни телефони
сервис и галантерија otkup

ул.11 Oktomvri br6-3 (Центар)karsi porta Makedonija

ул.11 Oktomvri br6-3 (Центар)

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-46 од 46

Peugeot 508 1.6 HDI

7 700 ЕУР

FIAT PUNT 1.3 JTD

3 100 ЕУР

IPhone 6S

80 ЕУР

iPhone Xr 64 giga

310 ЕУР

iPhone 8

200 ЕУР

MERCEDES A 180 CDI NEUVEZUVAN

13 000 ЕУР

MECEDES A180 CDI NEUVEZUVAN

13 000 ЕУР

MECEDES A180 CDI NEUVEZUVAN

13 000 ЕУР

MECEDES A180 CDI NEUVEZUVAN

13 000 ЕУР

Huawei Smart P

100 ЕУР

iPhone 8 Plus

200 ЕУР

Mercedes-Benz A 180 CDI neuvezuvan

13 000 ЕУР

Peugeot 308 1.6 hdi full oprema

4 200 ЕУР

Hunday i20 1.2 benzin

3 900 ЕУР

Skoda Fabia 1.2 benzin

3 800 ЕУР

IPHONE 7 32GIGA

110 ЕУР

MAZDA 2 1.2 BENZIN

4 300 ЕУР

iPhone X 64

310 ЕУР

Huawei P30 Pro

310 ЕУР

iPhone 11 Pro

600 ЕУР

iPhone 7 Plus

180 ЕУР

iPhone X 256gb

380 ЕУР

IPHONE 8 64 GIGA

190 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации