Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

ДОМ ДИЗАЈН

ПРЕСТАНЕТЕ ДА ГО БАРАТЕ ВАШИОТ ДОМ, ПОЧНЕТЕ ДА ГО ЖИВЕЕТЕ ВАШИОТ СОН

ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА

ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2

Skopje

Ads in the store

All 1-50 of 2990
Today 13:01

Trosoben stan 103m2 vo Zelezara

72 000 EUR

04 May 15:57

Trosoben komoten stan vo Centar

103 000 EUR

04 May 15:40

Trosoben komoten stan vo Centar

103 000 EUR

04 May 11:26

Stan novogradba od 52m2 vo Karpos

55 200 EUR

28 Apr 12:55

Dvosoben stan vo Taftalidze

56 000 EUR

24 Apr 12:16

Trosoben stan vo Aerodrom

81 600 EUR

21 Apr 07:03

Stan vo Centar kompletno renoviran

207 200 EUR

16 Apr 14:51

Stan od 51m2 vo Singelic

27 000 EUR

13 Apr 13:39

Cetirisoben stan vo Karpos 4

93 000 EUR

16 Mar 10:22

Se izdava odlicen dvosoben stan kaj Kala

220 EUR /monthly

02 Mar 20:44

STAN SO 1 SPALNA SOBA VO KISELA VODA

45 000 EUR

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information