Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Енерго Глобал Трејд ДООЕЛ Скопје

Дизел агрегати-генератори од 22,5 до 3305kVA

Продажба, монтажа и одржување на индустриски дизел агрегати-генератори за електрична енергија.

Застапник на компанијата "Alimar Makina" - Р. Турција, за Р. Македонија.

Скопје

Илинден, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-23 од 23
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации