Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ЕВРОСТИЛ-М

Ние го градиме и уредуваме Вашиот топол дом!

Фирмата Евростил-М се наоѓа во Струмица, формирана во 2003 година. Веќе долги години работат со производство на мебел и изградба на станбени објекти. Зградите се лоцирани во населба Карпош, во непосредна близина на паркот.

Евростил-М нуди висококвалитетни станови изградени со согреден конструктивен систем и сендвич изолација (тула-песочна волна-тула) и преграда меѓу ѕидовите (исклучиво со тула), кои придонесуваат во заштитата од земјотреси.

Постојано инвестираат во современи механизации и квалитетни репроматеријали, па поради тоа со право го претставуваат синонимот за квалитетен производ.

Станбените објекти на Евростил-М се одликуваат со:
- ротекс систем и стиропорна изолација под поравнителен слој
- вградени канали кои овозможуват приклучок на секој стан со соларно и парно
- осветлување со сензорски и централен систем
- безвучен лифт со вграден ПЛЦ монитор и носивост 630кг
- столарија од германскиот бренд REHAU ( 5 коморни и 4 сезонско стакло со италијански оков)
- влезна врата со електронски терминал за контрола на пристап и отварање со лозинка или чип
- инсталација на сите кабловски оператори со оптички кабел
- инсталација на алармни системи

Во Евростил-М можете да пронајдете станови од различни квадратури од 36м2 до 101м2. Секој стан има свој надворешен приватен паркинг и подземна гаража. За секој купен стан од оваа фирма клиентот има попуст за мебел од 20%!

Евростил-М се стремат да им обезбедат квалитетни станбени објекти на клиентите кои се во потрага по нов дом, целосно опремен со сопствено произведен модерен мебел.

Во Продавницата на Пазар3, можете да пронајдете стан од 36м2 во Струмица, стан од 92м2 во Карпош, Струмица, станови во градба, машини за кантирање, производство на мебел по нарачка и многу повеќе.

За сите дополнителни информации поврзани со Вашиот нов идеален дом, достапни се секој работен ден од 09:00 до 17:00 часот, на улица Гоце Делчев, број 117, Струмица.

"Нашата визија е да создадеме насмевка на Вашето лице. Се на едно место кај нас!"

Ул. Гоце Делчев бр. 117

Струмица

Огласи во продавницата

Сите 1-11 од 11
Вчера 10:23

Stan od 36m2 vo Strumica

26 000 ЕУР

Masina za kantiranje

8 500 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации