Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

EXCLUSIVE

Архитекти ве водат во процесот на купување и продавање на имотот

EXCLUSIVE е агенција за недвижности со седиште во Скопје .
Ние сме многу внимателни кон професионалната грижа за нашите клиенти и можете да не контактирате со целосна доверба како купувач или продавач на имот !
Ние ќе ви ги дадеме сите информации што ви требаат при купување или продавање на имот и ќе ве водиме во текот на целиот процес .

Орце Николов 139-3

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-2 од 2

Stan vo gradba od 83m2

1 200 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации