Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gomatic

Гоматик е компанија која произведува и поправа машини за дрво и дрвени панели. Прикажи повеќе
Гоматик е компанија која произведува и поправа машини за дрво и дрвени панели.
Имаме избор на нови и половни Кантерки, Кројачи, мали рачни кројачи и други машини за обработка на дрво.
Исто така вршиме ретрофит на стари машини, замена на стар управувачки софтвер и дотрајана електрика со нова. Hide More

Индустриска зона Добрашане

Куманово

Огласи во продавницата

Сите 1-3 од 3
Кон почеток