Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Goran

Posreduvame vo promet so nedviznini - Zakup i Kupoprodazbi na Stanovi i Delovni Prostori
Agenciskata usluga na Zakup do 300e se naplatuva samo od stranata na sopstvenicite na nedvizninite

Partizanski Odredi 46

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 160
01 јун. 13:32

Se izdava stan vo blizina na City Mall 92m2

400 ЕУР /месечно

Stan vo blizina na City Mall 87m2

200 ЕУР /месечно

01 мар. 12:41

Se izdava stan Debar Maalo 33m2

250 ЕУР

15 јун. 10:34

Se izdava Stan vo blizina na vlada

300 ЕУР /месечно

29 авг. 14:42

Se izdava stan 72m2 kaj novoselski pat

150 ЕУР /месечно

27 јун. 10:46

Se izdava stan pogoden za kancelarii

400 ЕУР /месечно

SE IZDAVA STAN SO 3 SPALNI

450 ЕУР /месечно

Stan vo Aerodrom itno

35 000 ЕУР

28 мар. 08:35

Se izdava kompletno namesten stan vo Centar

300 ЕУР /месечно

02 мар. 11:35

Se izdava renovirana baraka za sekava namena

400 ЕУР /месечно

23 фев. 11:18

Se izdava stan od 1vi Mart

300 ЕУР /месечно

15 јан. 20:05

Podkrovje vo Vlae

55 000 ЕУР

15 јан. 20:04

Se izdava prazen stan vo Karpos

250 ЕУР /месечно

Stan vo Marino

65 000 ЕУР

21 дек. 10:53

Stan pozadi Univerzalna

87 500 ЕУР

15 дек. 11:30

3,5 Soben stan so golema terasa

65 000 ЕУР

15 дек. 11:29

Se izdava kompletno opremen stan Centar

300 ЕУР /месечно

Stan vo Ostrovo

41 000 ЕУР

09 дек. 19:00

Se izdava stan vo Centar

220 ЕУР /месечно

05 дек. 11:10

Ednosoben stan vo Karpos

55 000 ЕУР

30 ноем. 11:41

Se izdava prazen stan pogoden za ziveenje i kanc

500 ЕУР /месечно

Ubav stan

47 000 ЕУР

30 ноем. 11:24

Stan vo Taftalige

80 000 ЕУР

29 ноем. 13:02

Stan kaj ferijalen dom Centar

61 500 ЕУР

28 ноем. 17:51

Stan vo izgradba vo Kozle

1 250 ЕУР

22 ноем. 11:06

Ubava kuka na Vodno

430 000 ЕУР

Stan pozadi TDA vo N Lisice

63 000 ЕУР

21 ноем. 17:23

Stan vo Cair

56 000 ЕУР

21 ноем. 17:15

Stanovi vo Singelic

750 ЕУР

21 ноем. 17:09

Se izdava namesten stan vo Karpos 3

200 ЕУР /месечно

21 ноем. 14:11

Nov nevseluvan stan 63m2 vo Karpos

73 000 ЕУР

21 ноем. 14:08

Luksuzno namesten dvosoben stan od 50m2

57 500 ЕУР

26 окт. 19:51

Se iznajmuva nov opremen stan 46m2 vo Karpos

300 ЕУР /месечно

28 септ. 11:09

Se izdava stan vo Centar

400 ЕУР /месечно

22 септ. 18:36

Novogradba Nveselen stan na 1 kat

60 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации