Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ИМПЕРИЈА

НЕДВИЖНОСТА Е НАЈСИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
НЕДВИЖЕН ИМОТ

Булевар Туристичка 36А

Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 194

prodazba na plac

35 ЕУР

05 дек. 21:35

stan 53m²

1 650 ЕУР

04 дек. 22:36

Stanovi vo gradba

1 280 ЕУР

04 дек. 22:34

kuka 102m²

119 000 ЕУР

30 ноем. 21:52

Imperija kuka do ezero

200 000 ЕУР

30 ноем. 21:52

kuka 200m²

180 000 ЕУР

29 ноем. 19:58

stan vo gradba

1 320 ЕУР

28 ноем. 22:10

Imperija nedviznosti kuka 370m2

220 000 ЕУР

28 ноем. 22:10

vikendica

35 000 ЕУР

27 ноем. 21:50

nov nekoristen stan

1 200 ЕУР

27 ноем. 21:50

kuka 210m²

170 000 ЕУР

27 ноем. 21:50

apartman vo Perea

95 000 ЕУР

Plac 305m²

12 500 ЕУР

24 ноем. 21:47

kuka 85m²

96 000 ЕУР

23 ноем. 21:28

apartman so pogled na ezero

45 000 ЕУР

23 ноем. 20:38

48m² stan

22 ноем. 21:59

prodazba na kuka

42 000 ЕУР

22 ноем. 21:59

Imperija Nedviznosti stan od 95m2

85 000 ЕУР

22 ноем. 21:31

prodazba na studija (apartmani)

120 000 ЕУР

21 ноем. 20:56

kuka mesokastro

90 000 ЕУР

20 ноем. 21:25

Novi stanovi vo Centar

20 ноем. 21:25

Imperija nedviznosti stan

16 ноем. 20:57

stan vo centralno podracje

65 000 ЕУР

16 ноем. 20:57

kuka so pogled na ezero

139 900 ЕУР

15 ноем. 19:29

Stan od 64m2 Imperija

15 ноем. 19:29

prodazba na garsonera

35 500 ЕУР

14 ноем. 21:49

Apartman vo blizina na Solun

95 000 ЕУР

14 ноем. 21:49

Stan od 65m2 Imperija

14 ноем. 21:49

kuka vo centar

120 000 ЕУР

13 ноем. 21:07

prodazba na stan

65 000 ЕУР

13 ноем. 21:01

Imperija Nedviznosti kuka od 190m2

160 000 ЕУР

10 ноем. 21:50

novi stanovi vo centar

10 ноем. 21:49

Apartman vo blizina na Solun

95 000 ЕУР

10 ноем. 21:49

Imperija Nedviznosti kuka od 222m2

150 000 ЕУР

09 ноем. 21:34

renoviran stan

1 160 ЕУР

09 ноем. 21:34

ИМПЕРИЈА – Екстра Куќа

246 000 ЕУР

09 ноем. 21:33

35 м²apartman na more

67 000 ЕУР

02 ноем. 21:29

stan vo centar

130 000 ЕУР

01 ноем. 20:33

ekskluziven stan

200 000 ЕУР

31 окт. 20:56

prodazba na kuka

180 000 ЕУР

31 окт. 20:55

Imperija Nedviznosti stan od 80m2

126 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации