Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Кат-стар Про Недвижности

Сигурноста пред се!

Кат-стар про Недвижности е компанија која се занимава со посредување и консултантски услуги при продажба и купување на недвижности.
Потекнува од матичната фирма Кат-стар про чија основна дејност се геодетски услуги (катастар).
За таа цел, нудиме сигурност на нашите клиенти при купувањето на недвижности и добро оформена понуда при продажба. Нашето мото: Сигурноста пред се!
Продажбата ја поткрепуваме со рекламен материјал во зависност од недвижноста и условите.

Кат-стар Про ДООЕЛ е
компанија која е овластена и лиценцирана за извршување на геодетска дејност. Со тоа се опфатени сите катастарски работи кои вклучуваат премер на недвижностите и изготвување на геодетски елаборати, работите кои се поврзани со инженерската геодезија, изготвување на судски вештачења како и изготвување на елаборати за проценка на недвижен имот.

Ул. Душко Поповиќ бр.2а

Гостивар

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 61
01 дек. 09:48

Kuka vo Fazanerija Gostivar

63 000 ЕУР

Stan 55m2 vo Kisela Voda

1 300 ЕУР

28 ноем. 09:07

Nova kuka so golem dvor vo Mlaki Gostivar

180 000 ЕУР

27 ноем. 09:16

Nova kuka kaj OU Goce Delcev

200 000 ЕУР

27 ноем. 09:16

Kuka vo Dutlok na odlicna lokacija

225 000 ЕУР

20 ноем. 13:49

Nova kuka vo Dutlok so prekrasen dvor

245 000 ЕУР

23 авг. 12:38

Stan od 66m2 vo Maleardi

36 000 ЕУР

Kuka vo Dracevo

80 000 ЕУР

24 јул. 18:39

Kuka vo Dutlok na odlicna lokacija

200 000 ЕУР

19 јул. 09:26

Kuka na ulica JNA vo Gostivar

560 000 ЕУР

19 јул. 09:25

Kuka vo Pitarnica Gostivar povolno

115 000 ЕУР

01 јун. 12:36

Se iznajmuva stan od 120m2 na ul Ruzveltova

500 ЕУР /месечно

Kuka vo selo Zubovce Gostivar

45 000 ЕУР

04 јан. 10:17

Stan od 80m2 vo Gostivar Maleardi

37 000 ЕУР

Apartmani vo Mavrovo

1 200 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации