Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Кобил

20 години Ваши идеи наши конструкции!

Кобил, Дооел од Битола е фирма изведувач на челични конструкции на стамбени објкети, хали, фарми и.т.н.

Кобил Дооел, врши услуги со работни машини како вилушкари, и авто дигалки.

Кобил Дооел врши услуги за сечење на метал до 80mm со CNC плазма машина, и фрезување на пластика, дрво и други неметали на CNC машина.

Новачки пат бб

Битола

Огласи во продавницата

Сите 1-5 од 5
06 јул. 09:58

Vasata Nova vikendica

13 700 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации