Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ВИДЕО ВОДИЧ

Pazar3.mk Видео водич за продажба

Детално објаснување на чекорите за регистрација на оглас на pazar3.mk.

Што сè може да продадете, кога е најдобро да продавате, како да ја поставите вистинската цена и како да креирате оглас кој ќе го привлече вниманието на купувачите.

  • Како да регистрате оглас?
  • Што се може да продадете на Пазар3?
  • Кога е наjдобро да продавате?
  • Како да ja поставите вистинската цена?
  • Како да креирате оглас коj ке го привлече вниманието на купувачите?
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации