Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mareli

Голем избор на нови модели бандажи по најдобри цени во Македонија.

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила по најдобри цени во Македонија.
Бандажите се комплетни со атест на серијата, сите жигови и сертификати tuv,iso,jwl,via.
Прашања и информации
📞 076 359 101
📍 Вардарска 76, Велес

Вардарска бр.76

Велес

Огласи во продавницата

Сите 1-33 од 33
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации