Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Melabo

Skupi 22 br.87

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-37 од 37
04 ноем. 09:47

Stan vo Karpos 4

1 200 ЕУР

Se izdava stan vo naselba Kisela Voda

200 ЕУР /месечно

Stan vo Novo Lisice od 66m2

60 000 ЕУР

Dupleks na ul.Praska vo Karpos

130 000 ЕУР

18 дек. 11:41

Stan do hotel Plaza vo Taftalidze

1 200 ЕУР

18 дек. 11:37

Stan vo Taftalidze

1 200 ЕУР

15 септ. 12:05

Stan vo Centar

103 200 ЕУР

15 септ. 11:57

Stan od 64m2 vo Cair

33 000 ЕУР

14 септ. 02:29

Se izdava stan 55m2 vo Avtokomanda

200 ЕУР /месечно

Stan na ul Vasil Gjorgov

153 680 ЕУР

Kuka vo Gorce 1

135 000 ЕУР

04 мар. 18:52

Ekskluziven stan vo naselba Bardovci

110 000 ЕУР

16 јан. 13:20

Stanovi od 89m2 i 81m2

1 200 ЕУР

02 јан. 20:52

Se izdava stan vo Kisela Voda

250 ЕУР /месечно

12 септ. 11:10

Stanovi na Vodno

1 100 ЕУР

11 септ. 19:31

Se izdava namesten stan pozadi Univerzalna Sala

400 ЕУР /месечно

10 септ. 13:14

Stanovi na ul. Јurij Gagarin

1 050 ЕУР

10 септ. 13:06

Stan od 71m2 vo Centar Kapistec

85 200 ЕУР

10 септ. 13:06

Stanovi od 61m2 62m2 71m2

1 050 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации