Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MILENIUM KOM

VASIOT PARTNER DO VISTINSKI TOPOL I UBAV DOM

***** AGENCIJA MILENIUM KOM E VASIOT VISTINSKI PARTNER ZA ISPOLNUVANJE NA VASIOT SON DO VISTINSKI TOPOL I UBAV DOM *****

- POSREDUVAME PRI PRODAVANJE , KUPUVANJE , IZNAJMUVANJE I KOMPLETIRANJE NA SITE POTREBNI DOKUMENTI ZA VASIOT NEDVIZEN IMOT

TEL. 2460-954 071/377-770 075/278-789 075/496-670
075/496-650

KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 26 LOK.9

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 120
20 јун. 12:31

Stan vo Madzari

750 ЕУР

13 јун. 13:08

Stan vo Micurin

15 фев. 16:03

Stan vo Aerodrom

31 јан. 16:01

Stan vo Aerodrom

02 ноем. 17:23

Se kupuva stan

04 септ. 12:35

Stan vo Micurin

01 јул. 13:39

Stan vo Ostrovo

19 фев. 13:46

STANOVI VO GRADBA KAJ MLECEN

1 250 ЕУР

22 јан. 10:13

STAN VO AERODROM

21 јан. 09:51

STAN VO CENTAR

SE IZDAVA STAN VO MICURIN

200 ЕУР

10 авг. 09:05

PLAC NA VODNO

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации