Македонски | Shqip | English |

Real estate DOMA DOM

Агенција на која може да и верувате!

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате.   Прикажи повеќе Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате.
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Real estate DOMA DOM
42.013463 21.439862
Иво Лола Рибар 72 б, локал 18
Скопје, Скопjе   Прикажи мапа
Денес 11:23 Станови , Скопjе , Скопје

ODLICEN DVSOBEN OD 55m2 CENTAR POZADI KATOLICKA

260 ЕУР /месечно

Денес 10:19 Станови , Скопjе , Центар

NAMESTEN TROSOBEN 75m2 CENTAR kuli do J.B.Tito gim

280 ЕУР /месечно

Денес 10:19 Станови , Скопjе , Скопје

NOV NAMESTEN 3-SOBEN 70m2 TAFTALIDZE KATASTAR

290 ЕУР /месечно

Вчера 13:58 Станови , Скопjе , Центар

NOV PRAZEN TROSOBEN 70m2 CENTAR-MADZIR MAALO

250 ЕУР /месечно

Вчера 13:42 Станови , Скопjе , Аеродром

NOV 3-SOBEN PRAZEN 60m2 AERODROM -MICURIN

200 ЕУР /месечно

Вчера 13:42 Станови , Скопjе , Скопје

NOV 2 SOBEN STAN 50m2 KARPOS 1 SIMPO

66 000 ЕУР

Вчера 13:27 Станови , Скопjе , Скопје

ODLICEN DVOSOBEN 45m2 CENTAR RUZVELTOVA KAJ VEGA

250 ЕУР /месечно

Вчера 13:23 Станови , Скопjе , Скопје

NA 50 DIVIZIJA CENTAR stan od 56m2 RAMSTORE

300 ЕУР /месечно

Вчера 13:02 Станови , Скопjе , Центар

TROSOBEN STAN 60m2 CENTAR VODNO KLINIKA

300 ЕУР /месечно

Вчера 12:34 Станови , Скопjе , Карпош

EKSTRA DVOSOBEN 50m2 TAFTALIDZE KAJ GIM NOVA

300 ЕУР /месечно

Вчера 12:22 Станови , Скопjе , Скопје

GARSONJERA OD 30m2 VO TAFTALIDZE MLECEN

180 ЕУР /месечно

Вчера 12:18 Станови , Скопjе , Скопје

NAMESTEN DVOSOBEN OD 60m2 VO CENTAR RADIOBRAN

250 ЕУР /месечно

Вчера 11:58 Станови , Скопjе , Скопје

NOV TROSOBEN OD 58M2 VO KOZLE

61 700 ЕУР

Вчера 11:58 Станови , Скопjе , Карпош

Stan od 114m2 vo Kozle

26 000 ЕУР

Вчера 11:18 Станови , Скопjе , Скопје

TROSOBEN STAN VO KARPOS 4 od 72M2

78 000 ЕУР

Вчера 10:54 Станови , Скопjе , Скопје

DVOSOBEN STAN OD 50m2 KATOLICKA CRKVA

230 ЕУР /месечно

15 септ. 17:24 Станови , Скопjе , Центар

EXTRA TROSOBEN 90m2 NAMESTEN CENTAR

300 ЕУР /месечно

15 септ. 17:09 Станови , Скопjе , Скопје

NAMESTEN DVOSOBEN 68m2 CENTAR VERO JUMBO

250 ЕУР /месечно

15 септ. 17:09 Станови , Скопjе , Аеродром

DVOSOBEN NAMESTEN OD 50m2 AERODROM H.RUSIJA

11 300 МКД /месечно

14 септ. 12:28 Станови , Скопjе , Скопје

NOV DVOSOBEN STAN 55m2 VO HROM

230 ЕУР /месечно

14 септ. 11:40 Станови , Скопjе , Скопје

ODLICEN 3 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE MLECEN

300 ЕУР /месечно

13 септ. 16:59 Станови , Скопjе , Центар

PRAZEN STAN KANCELARII 62m2 CENTAR UL.MAKEDONIJA

250 ЕУР /месечно

13 септ. 16:21 Станови , Скопjе , Центар

NOV TROSOBEN STAN 75m2 CENTAR-KATOLICKA

350 ЕУР /месечно

13 септ. 16:19 Станови , Скопjе , Скопје

CETVOROSOBEN NAMESTEN 90m2 KAPISTEC

400 ЕУР /месечно

13 септ. 15:24 Станови , Скопjе , Скопје

NOV TROSOBEN STAN OD 70m2 VO GJ PETROV

63 000 ЕУР

13 септ. 14:43 Станови , Скопjе , Аеродром

TROSOBEN 75m2 NAMESTEN AERODROM ZELEZNICKA

230 ЕУР /месечно

13 септ. 13:03 Станови , Скопjе , Скопје

ODLICEN DVOSOBEN 50m2 VODNO-KOCO RACIN

250 ЕУР /месечно

13 септ. 12:40 Станови , Скопjе , Скопје

EXTRA NAMESTEN TROSOBEN 105m2 KAPISTEC SV JOVAN

450 ЕУР /месечно

13 септ. 12:36 Станови , Скопjе , Центар

ODLICEN DVOSOBEN STAN 55m2 CENTAR UNIVERZALNA SALA

220 ЕУР /месечно

13 септ. 12:36 Станови , Скопjе , Скопје

EXTRA NOV TROSOB NAMESTEN 65m2 CENTAR OU PESTALOCI

400 ЕУР /месечно

13 септ. 12:30 Станови , Скопjе , Скопје

EXTRA NOV STAN 60m2 DVOSOBEN TAFTALIDZE1

450 ЕУР /месечно

13 септ. 12:28 Станови , Скопjе , Скопје

NOV DVOSOBEN STAN OD 55m2 VO TAFTALIDZE 1

300 ЕУР /месечно

13 септ. 11:31 Станови , Скопjе , Скопје

ODLICEN DVOSOBEN 65m2 KAPISTEC -T.C. ZEBRA

240 ЕУР /месечно

12 септ. 19:42 Станови , Скопjе , Скопје

NOV ODLICEN DVOSOBEN STAN 45m2 CENTAR VERO JUMBO

250 ЕУР /месечно

12 септ. 19:04 Станови , Скопjе , Скопје

TROSOBEN STAN OD 46m2 VO KOZLE

51 000 ЕУР

12 септ. 18:36 Станови , Скопjе , Скопје

4.5 SOBEN STAN 87m2 VO KOZLE

73 000 ЕУР

Кон почеток