Македонски | Shqip | English |

БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ

ЗАТОА ШТО ЖИВОТОТ Е ДОВОЛНО КОМПЛИЦИРАН

Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Атинска 3А
Skopje
13 авг. 15:06 Станови , Скопjе , Скопје

Stan od 74m2 so dve spalni vo Kisela Voda

280 ЕУР /месечно

08 авг. 12:36 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava za prv pat 109m2 na pocetok na K Voda

400 ЕУР /месечно

06 авг. 15:07 Станови , Скопjе , Скопје

BARAKA NA VODNO

31 јул. 11:41 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo nova zgrada kaj Tobako

230 ЕУР /месечно

26 јул. 11:59 Станови , Скопjе , Скопје

Prazen trosoben stan vo Debar Maalo na prizemje

250 ЕУР /месечно

28 јун. 18:07 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava stan vo blizina na Palma

250 ЕУР /месечно

27 јун. 15:55 Станови , Скопjе , Скопје

Renoviran stan so tri spalni vo Kozle

400 ЕУР /месечно

27 јун. 12:43 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava garsonjera sproti Drzavna bolnica

160 ЕУР /месечно

13 јун. 17:00 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Staro Vodno

Кон почеток