Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ДОМ ДИЗАЈН

ПРЕСТАНЕТЕ ДА ГО БАРАТЕ ВАШИОТ ДОМ, ПОЧНЕТЕ ДА ГО ЖИВЕЕТЕ ВАШИОТ СОН

ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА

ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 2985

Stan od 51m2 vo Singelic

27 000 ЕУР

STAN OD 51m2 VO SINGELIC

27 000 ЕУР

16 апр. 13:47

Trosoben komoten stan vo Centar

103 000 ЕУР

16 апр. 13:33

Trosoben komoten stan vo Centar

103 000 ЕУР

13 апр. 13:39

Cetirisoben stan vo Karpos 4

93 000 ЕУР

07 апр. 16:17

Trosoben stan vo blizina na Univerzalna

79 800 ЕУР

05 апр. 15:38

Novogradba od 59m2 vo opstina Karpos

62 500 ЕУР

Trosoben stan vo Aerodrom

79 000 ЕУР

05 апр. 09:45

Stan novogradba od 52m2 vo Karpos

55 200 ЕУР

16 мар. 10:22

Se izdava odlicen dvosoben stan kaj Kala

220 ЕУР /месечно

16 мар. 10:09

Nov luksuzen Duplex stan vo Taftalidze 120m2

890 ЕУР /месечно

15 мар. 12:31

Se iznajmuva trosoben namesten stan vo Debar Maalo

350 ЕУР /месечно

Se izdava cetvorosoben prazen stan kaj Sampionce

330 ЕУР /месечно

09 мар. 00:18

Trosoben komplet opremen stan na Mlecen

80 000 ЕУР

08 мар. 10:57

Se izdava komplet namesten stan vo Centar karsi Kjubi

250 ЕУР /месечно

05 мар. 11:31

Novogradba od 84m2 vo opstina Karpos

97 400 ЕУР

02 мар. 20:44

STAN SO 1 SPALNA SOBA VO KISELA VODA

45 000 ЕУР

01 мар. 12:34

SE IZDAVA STAN VO CENTAR SO 2 SPALNI PRAZEN

250 ЕУР /месечно

01 мар. 12:04

Trosoben stan kaj Univerzalna

150 000 ЕУР

21 фев. 10:39

Se izdava stan namesten so 1 spalna vo Karpos 4

220 ЕУР /месечно

17 фев. 12:38

Stan vo Centar so dve spalni sobi

95 400 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации