Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ИМПЕРИЈА

НЕДВИЖНОСТА Е НАЈСИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
НЕДВИЖЕН ИМОТ

Булевар Туристичка 36А

Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 161
Вчера 22:34

Imperija Nedviznosti apartmani do ezero

40 000 ЕУР

Вчера 22:31

78m² stan

89 000 ЕУР

24 јун. 21:09

Kuka vo blizina na ezero

350 000 ЕУР

24 јун. 21:09

Imperija Nedviznosti stanovi vo gradba

960 ЕУР

24 јун. 21:08

240m² Kuka

61 000 ЕУР

14 јун. 00:15

Imperija Nedviznosti nov stan od 84m2

950 ЕУР

14 јун. 00:15

stan strog centar

36 000 ЕУР

08 јун. 21:39

Stan od 56m2 vo Ohrid

08 јун. 21:39

stan 56м²

46 900 ЕУР

07 јун. 21:37

kuka 84м²

42 000 ЕУР

07 јун. 20:46

Stan vo Ohrid

1 300 ЕУР

07 јун. 20:45

Kuka od 112m2

72 000 ЕУР

06 јун. 21:35

prodazba na kukа

plac 825м²

100 ЕУР

03 јун. 21:43

se prodava kuka

60 000 ЕУР

02 јун. 20:43

Imperija Nedviznosti kuka od 180m2

135 000 ЕУР

02 јун. 20:43

Imperija Nedviznosti kuka od 200m2

125 000 ЕУР

31 мај 20:23

kuka 150м²

270 000 ЕУР

30 мај 22:29

kuka 140м²

132 000 ЕУР

26 мај 20:14

Stan 25м²

36 900 ЕУР

25 мај 21:23

Imperija Nedviznosti stan od 88m2

89 000 ЕУР

25 мај 21:22

Imperija Nedviznosti kuka od 170m2

120 000 ЕУР

21 мај 08:16

kuka 66м²

53 000 ЕУР

20 мај 22:01

Imperija Nedviznosti kuka od 129m2

67 000 ЕУР

19 мај 22:55

vikendica

35 000 ЕУР

18 мај 21:37

200m² kuka

95 000 ЕУР

17 мај 20:20

Kuka od 183m2

155 000 ЕУР

17 мај 20:18

ИМПЕРИЈА – Стан 56м²

950 ЕУР

16 мај 21:58

Imperija Nedviznosti stan od 53m2

72 000 ЕУР

13 мај 23:03

Kuka vo Leskoec

67 600 ЕУР

13 мај 23:03

Stan od 64m2 Imperija

13 мај 23:03

Novi stanovi vo Centar

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации