Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

КАЗА МИА - М

,,НИЕ ГО ИМАМЕ КЛУЧОТ ОД ВАШИОТ НОВ ДОМ"'

ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, Прикажи повеќе
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ,
НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА :
- ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....),
- ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА.
ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ.
ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Hide More

Партизански Одреди бр.43б/8

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1384
25 фев. 08:40

DVOSOBEN STAN KISELA VODA 39 M2 !!!

41 730 ЕУР

24 фев. 09:53

SE IZNAJMUVA MODERNO OPREMEN STAN DO GIMNAZIJA NOVA !!!

350 ЕУР /месечно

04 фев. 22:57

NOV TROSOBEN STAN MICHURIN 59 M2 !!!

61 950 ЕУР

KUKA VO VOLKOVO SO OVOSTARNIK 1000m2

65 000 ЕУР

18 јан. 14:36

TROSOBEN KOMPLET OPREMEN CENTAR PARKING SO PARNO

250 ЕУР /месечно

11 јан. 14:07

ODLICEN CETIRISOBEN STAN KAPISTEC 85m2

97 750 ЕУР

25 дек. 16:40

ODLICHEN OPREMEN STAN SPROTI UNIVERZALNA 46 M2

270 ЕУР /месечно

25 дек. 16:20

MODEREN DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 48 M2 !!!

270 ЕУР /месечно

25 дек. 16:12

KOMPLET OPREMEN STAN VO CENTAR 50 M2 SO PARKING !!

270 ЕУР /месечно

16 дек. 10:53

NOV STAN 56m2 SO 2 SPALNI

60 000 ЕУР

16 дек. 10:36

NOV STAN 39m2 JUZNA STRANA SO SPALNA

41 500 ЕУР

24 ноем. 13:51

STAN VO NOVO LISICE

55 000 ЕУР

24 ноем. 13:50

SE IZDAVA STAN VO NOVO LISICE

200 ЕУР /месечно

02 окт. 15:09

SE IZNAJMUVA 37m2 VO BISI

250 ЕУР /месечно

01 окт. 16:04

SE IZDAVA STAN ZA KANCELAR. SO OBEZBEDEN PARKING !

250 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации