Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ПЕРФЕКТ

Агенција за недвижности

Дебарца 13/3

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1738
22 мар. 00:19

Se iznajmuva dvosoben opremen stan vo Kapistec

300 ЕУР /месечно

10 мар. 12:08

SE IZNAJMUVA STAN/GARSONJERA VO CENTAR

200 ЕУР /месечно

09 мар. 15:58

Se iznajmuva dvosoben opremen stan vo Centar

250 ЕУР /месечно

09 мар. 15:03

Se iznajmuva dvosoben opremen stan vo Karpos 3

230 ЕУР /месечно

09 мар. 14:37

SE IZNAJMUVA DVOSOBEN PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO

300 ЕУР /месечно

09 мар. 14:31

Se iznajmuva dvosoben opremen stan kaj Univerzalna

250 ЕУР /месечно

09 мар. 14:31

Se iznajmuva opremen trosoben stan vo Debar Maalo

270 ЕУР /месечно

Se iznajmuva dvosoben opremen stan vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

09 мар. 14:26

Se iznajmuva opremena garsonjera vo Karpos 3

210 ЕУР /месечно

Se iznajmuva dvosoben opremen stan vo Aerodrom

230 ЕУР /месечно

09 мар. 14:09

Se iznajmuva dvosoben opremen stan vo Karpos 4

220 ЕУР /месечно

09 мар. 12:30

SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR

320 ЕУР /месечно

16 фев. 13:02

SE IZNAJMUVA TROSBOEN PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO

600 ЕУР /месечно

15 фев. 11:40

STAN VO CENTAR

85 000 ЕУР

SE IZNAJMUVA TROSOBEN PRAZEN STAN VO AERODROM

250 ЕУР /месечно

22 јан. 12:22

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA

180 ЕУР /месечно

17 ноем. 12:05

NAMESTEN CETVOROSOBEN STAN VO CEVAHIR SKY CITY

450 ЕУР /месечно

17 ноем. 12:01

SE IZDAVA PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO

250 ЕУР /месечно

17 ноем. 12:01

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO CENTAR

550 ЕУР /месечно

19 окт. 13:49

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS 4

350 ЕУР /месечно

19 окт. 13:49

SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ DUVET

550 ЕУР /месечно

15 окт. 13:51

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN KAJ ZEBRA

300 ЕУР /месечно

15 окт. 13:37

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KOZLE

280 ЕУР /месечно

15 окт. 13:35

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS

450 ЕУР /месечно

15 окт. 13:03

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM

300 ЕУР /месечно

15 окт. 12:47

SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR

380 ЕУР /месечно

14 окт. 15:52

SE IZDAVA TROSOBEN STAN NA VODNO

500 ЕУР /месечно

TROSOBEN STAN VO AERODROM

900 ЕУР

14 окт. 15:08

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR

320 ЕУР /месечно

14 окт. 15:00

SE IZDAVA PRAZEN STAN ZA KANCELARII

250 ЕУР /месечно

14 окт. 15:00

SE IZDAVA PRAZEN STAN ZA KANCELARII

350 ЕУР /месечно

13 окт. 20:30

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 1

250 ЕУР /месечно

13 окт. 13:56

SE IZDAVA NOV STAN VO NOVO LISICE

270 ЕУР /месечно

13 окт. 13:56

Se izdava dvosoben stan od 55m2 vo Micurin

250 ЕУР /месечно

13 окт. 13:56

SE IZDAVA STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

250 ЕУР /месечно

13 окт. 13:56

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN POZADI BUNJAKOVEC

250 ЕУР /месечно

13 окт. 13:56

SE IZDAVA STAN VO NOVO LISICE

230 ЕУР /месечно

13 окт. 13:44

NOVI STANOVI VO DEBAR MAALO

1 460 ЕУР

13 окт. 13:44

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 2

200 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации