Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО

ДОВЕРБА,КВАЛИТЕТ.......

Фенико 2000, се наоѓа во прекрасната Општина Богданци, во источниот дел на Гевгелиско-валандовската котлина, на патот помеѓу Гевгелија и Дојран. Прикажи повеќе
Фенико 2000, се наоѓа во прекрасната Општина Богданци, во источниот дел на Гевгелиско-валандовската котлина, на патот помеѓу Гевгелија и Дојран.

Основана е во 1998год и се занимава со производство на елементи од ковано железо:
- дворни огради, огради за тераси, училишта, како и брачни и единечни кревети изработени од ковано железо.
Точната локација на фирмата се наоѓа на излезот од Општина Богданци, во непосредна близина на Спортската сала и фудбалското игралиште Вардарски. Hide More

Каменот бб

Богданци, Гевгелиjа

Огласи во продавницата

Сите 1-10 од 10
Кон почеток