Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AKVARIUS

PROFESIONALNO, DISKRETNO, EKSPEDITIVNO

PROFESIONALNO,DISKRETNO,EKSPEDITIVNO

Skopje

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 374

Kuka od 420m2 vo Vlae

430 ЕУР

Kisela Voda stan 42m2 NOV

1 050 ЕУР

Baraka so dogradba od 90m2 vo Vlae

76 000 ЕУР

04 ноем. 10:03

Vlae Baraka 85m2 so pristap na ulica

74 000 ЕУР

Kozle Nerezi preubava kuka so dvor

125 000 ЕУР

29 септ. 11:33

Vlae nov trosoben vo mini zgradicka

1 050 ЕУР

Vlae kuka so dogradba

55 000 ЕУР

06 авг. 15:22

VLAE NOV STAN 53m2

51 500 ЕУР

19 јун. 12:44

Stan od 45m2 vo Vlae

41 000 ЕУР

16 јун. 14:51

KOZLE trosoben 56 NOV MINI ZGRADA

65 000 ЕУР

13 јун. 03:01

Taftalidze 57m2 MINI ZGRADA

270 ЕУР

Gjorce PONOV TROSOBEN

44 000 ЕУР

VLAE baraka CETVOROSOBNA

76 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации