Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA

УВОЗ И ПРОДАЖБА НА ВОЗИЛА ОД ИТАЛИЈА БЕЗ КОНКУРЕНЦИЈА ВО КВАЛИТЕТ И ЦЕНА !!!!

Директен увоз на автомобили од Италија. Прикажи повеќе
Директен увоз на автомобили од Италија.
Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација
Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!!
Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!! Hide More

Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка

Крива Паланка

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 74
Кон почеток