Македонски | Shqip | English |

AUTO M EXPO

AME

АУТО - М ЕКСПО ДООЕЛ -СКОПЈЕ се занимава со увоз и продажба на половни патнички и товарни возила кои се директен увоз од Италија.   Прикажи повеќе АУТО - М ЕКСПО ДООЕЛ -СКОПЈЕ се занимава со увоз и продажба на половни патнички и товарни возила кои се директен увоз од Италија.


AUTO M EXPO
a.turundzev 30a
Скопје, Скопjе
13 јан. 21:34 Автомобили , Ресен

Mercedes ML 320 CDI Sport

16 900 ЕУР

04 окт. 22:20 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf 1.9TDi 90 Ks Klimatronik

3 000 ЕУР

20 септ. 16:04 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 320 d 177 ks -08 Besprekorno

11 000 ЕУР

05 септ. 11:59 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A3 1.6 TDI 105 KS -10

9 300 ЕУР

05 септ. 11:26 Автомобили , Скопjе , Скопје

Lancija Ypsilon 1.2 " so klima "

2 500 ЕУР

01 септ. 02:00 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A3 S-line -08

9 499 ЕУР

23 јул. 16:39 Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen C3 -06

2 750 ЕУР

23 јул. 16:29 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 330 D231KS M-PAKET -06

13 499 ЕУР

23 јул. 16:28 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat 500 1.3 multijet -09 novo

6 999 ЕУР

23 јул. 16:28 Автомобили , Скопjе , Скопје

NISSAN QASHQAI -07

8 099 ЕУР

23 јул. 16:27 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf GT -08

7 299 ЕУР

23 јул. 15:51 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A3 Ambition - 01

3 599 ЕУР

23 јул. 15:41 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf IV Edition -00

3 699 ЕУР

28 јун. 14:27 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Golf 4 Karavan -02

3 199 ЕУР

28 јун. 14:25 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Polo 1.2 -03

2 899 ЕУР

28 јун. 14:24 Автомобили , Скопjе , Скопје

Seat Altea - 04

4 950 ЕУР

03 јун. 12:45 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 320D - 08

10 990 ЕУР

31 мај 12:17 Автомобили , Скопjе , Скопје

Alfa Romeo 159 - 07

4 699 ЕУР

03 мај 13:05 Автомобили , Скопjе , Скопје

Audi A3 - 01

3 699 ЕУР

06 апр. 22:50 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes B 200 -07

8 499 ЕУР

Кон почеток