Македонски | Shqip | English |

BUKEFAL AS

Агенција за недвижности

...Квалитетот не е чин , тој е навика ...   Прикажи повеќе ...Квалитетот не е чин , тој е навика ...
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС .
ПОВЕЛЕТЕ И УВЕРЕТЕ СЕ !
BUKEFAL AS
Маршал Тито бр.13
Центар, Скопjе
13 фев. 18:17 Станови , Скопjе , Карпош

TOP STAN VO TAFTALIDZE

72 000 ЕУР

30 дек. 11:32 Станови , Скопjе , Скопје

NOVOGRADBA VO TAFTALIGJE 52m2 i 58m2

250 ЕУР /месечно

19 дек. 08:39 Станови , Скопjе , Скопје

STAN KARPOSH 4

350 ЕУР /месечно

19 дек. 08:30 Станови , Скопjе , Скопје

NOV STAN KAJ MIDA KARPOSH

350 ЕУР /месечно

20 ноем. 08:27 Станови , Скопjе , Скопје

KARPOŠ 4 - ČETVOROSOBEN TOP STAN

90 000 ЕУР

12 ноем. 12:40 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA TOP STAN VO KAPISTEC SO 2 SPALNI

280 ЕУР /месечно

12 ноем. 12:36 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZNAJMUVA PRAZEN TROSOBEN STAN KAJ MIDA

450 ЕУР /месечно

18 септ. 10:29 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA PRIZEMJE VO KUKA 70M2

350 ЕУР

13 септ. 08:43 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

2 KUKI LEPENKI VO KOZLE

550 ЕУР

17 јул. 14:14 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA UBAV STAN VO K.VODA57m2

250 ЕУР /месечно

22 мај 10:28 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA NAMESTEN STAN KARPOS 1 46m2

220 ЕУР /месечно

16 апр. 13:14 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA POTKROVJE NA VODNJANSKA

10 000 МКД /месечно

16 апр. 12:37 Станови , Скопjе , Скопје

STAN 64m2 RUZVELTOVA

1 150 ЕУР

10 апр. 10:08 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

NOV STAN 73m2 STAR AERODROM

1 100 ЕУР

24 мар. 12:34 Станови , Скопjе , Скопје

STAN 54m2 ZDANEC BELVEDERE RESORT

1 050 ЕУР

24 мар. 12:33 Станови , Скопjе , Скопје

STAN 77m2 LEPTOKARIJA ZSF

1 140 ЕУР

24 мар. 12:33 Станови , Скопjе , Скопје

NOV STAN 57m2 STAR AERODROM

1 100 ЕУР

24 мар. 12:33 Станови , Скопjе , Скопје

NOV STAN 46m2 STAR AERODROM

1 050 ЕУР

06 мар. 14:43 Станови , Скопjе , Скопје

STAN TAVTALIDZE KAJ GJORGJI DIMITROV

1 100 ЕУР

26 фев. 12:13 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZNAJMUVA STAN KAJ GJORGJI DIMITROV

250 ЕУР /месечно

17 фев. 16:37 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA LUX STAN OD 156m2 MI-DA

1 200 ЕУР /месечно

14 фев. 09:11 Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA STAN 54m2 VO CENTAR GRCKA AMASADA

250 ЕУР /месечно

13 фев. 13:42 Станови , Скопjе , Скопје

LUX STAN MIDA SO UBAV POGLED

500 ЕУР /месечно

Кон почеток