Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency

The only place for Your place !

- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti
- Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje
- Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila
- Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii
- Kompletno renoviranje

TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 853
16 јул. 10:12

APARTMANI VODNO SORAVIA

1 400 ЕУР

14 јул. 11:46

Ubav moderen stan Ohrid 74m2

1 370 ЕУР

28 јун. 10:00

APARTMANI OHRID PARK REZIDENCE

2 000 ЕУР

23 јун. 18:33

Luksuzen stan na Vodno 157m2

1 700 ЕУР

21 јун. 09:42

CENTAR Stanovi vo gradba 70m2

1 350 ЕУР

21 јун. 09:37

Garsonjera vo Ohrid od 30m2

1 350 ЕУР

12 јун. 22:46

Nov stan vo Centar od 70m2

95 000 ЕУР

11 јун. 12:13

Dupleks od 180m2 vo Crnice so pogled

1 000 ЕУР

11 јун. 10:36

Nov stan vo Centar 80m2

1 250 ЕУР

07 јун. 11:52

Novogrdba od 81m2 vo nas.Aleksandrija

1 000 ЕУР

Baraka na Vodno so markica

360 000 ЕУР

07 јун. 11:47

Stan od 50m2 na prizemje vo Taftalidze

1 400 ЕУР

07 јун. 11:43

Stan od 65m2 vo Centar

1 350 ЕУР

07 јун. 11:39

Odlicen stan vo Centar 180m2

1 000 ЕУР

PREUBAV STAN 110m2 DEBAR MAALO

1 300 ЕУР

STAN VO KARPOS 3 OD 42M2

950 ЕУР

Stan od 106m2 na Vodno Soravia

235 000 ЕУР

20 мај 13:12

ATRAKTIVNA KUKA NA OHRIDSKO KALE

360 000 ЕУР

Nov stan penthouse od 74m2 vo Centar

1 250 ЕУР

19 мај 15:44

Ekskluziven nov stan Ohrid centar 80m2

1 300 ЕУР

Stan vo Centar 89m2 prizemje so dvor

1 150 ЕУР

Stan od 61m2 vo Crnice

1 250 ЕУР

11 мај 22:27

Stan vo Ohrid od 55m2 so pogled na ezero

1 660 ЕУР

Stan od 82m2 Aleksandrija

1 000 ЕУР

NOVI STANOVI CENTAR 56m2 i 63m2

1 300 ЕУР

05 мај 14:08

Kuka od 130m2 vo Lagadin

200 000 ЕУР

05 мај 14:08

Ekskluzivna nova kuka vo Lagadin

400 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации