Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Family House

Aгенција за недвижности Family House

Jane Sandanski 61

Аеродром, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 463

SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO ILINDEN

11 000 МКД /месечно

DVOSOBEN STAN VO HIPODROM

33 750 ЕУР

TROSOBEN STAN VO RASADNIK

900 ЕУР

Se prodava trosoven stan vo Nerezi

1 100 ЕУР

SE IZDAVA ODLICEN TROSOBEN STAN VO AERDROM

270 ЕУР /месечно

KUKA VO NASELBA LISICE

44 500 ЕУР

Family House izdava garsonjera vo Micurin

9 500 МКД /месечно

Dvosoben stan vo Kisela Voda

1 100 ЕУР

Dvosoben stan vo Kisela Voda

1 150 ЕУР

20 апр. 10:53

Se izdava dvosoben prazen kaj Grcka Ambasada

200 ЕУР /месечно

20 апр. 10:50

SE IZDAVA UBAV TROSOBEN STAN KARPOS 4-TC ANTIKO

300 ЕУР /месечно

16 апр. 14:19

SE IZDAVA TROSOBNA PRAZNA KUKA VO VLAE

170 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben prazen stan vo Aerodrom

180 ЕУР /месечно

SE IZDAVA ODLICEN TROSOBEN STAN VO AERODROM

270 ЕУР /месечно

09 фев. 10:42

SE IZDAVAAT DVA MALI STANA VO DEBAR MAALO

250 ЕУР /месечно

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO AERODROM DO BISERA

220 ЕУР /месечно

TROSOBEN STAN VO AERODROM

53 600 ЕУР

03 фев. 13:28

TROSOBEN STAN POTKROVJE VO CENTAR

1 100 ЕУР

03 фев. 13:03

Se izdava dvosoben namesten stan vo Kozle

230 ЕУР /месечно

01 фев. 10:38

SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO

350 ЕУР /месечно

31 јан. 15:32

SE IZDAVA DVOSOBEN PRAZEN STAN VO CENTAR RAMSTOR

200 ЕУР /месечно

30 јан. 13:13

Dvosoben stan vo Taftalidze 1

55 000 ЕУР

29 јан. 11:21

GOLEM STAN VO TAFTALIDZE 1

1 150 ЕУР

28 јан. 09:28

SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO HROM

10 000 МКД /месечно

23 јан. 10:59

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KAPISTEC

260 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации