Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 732
Вчера 17:10

SE IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA VO N. LISICE

150 ЕУР /месечно

Avtokomanda 45m2 nov gotov stan

1 300 ЕУР

25 јул. 10:16

Centar Mvr 80m2 trosoben opremen stan

450 ЕУР /месечно

25 јул. 10:09

Vodno Soravija trosoben 100m2 na 1kat

170 000 ЕУР

21 јул. 14:31

Karpos 4 dvosoben 50m2 na 3kat

1 150 ЕУР

14 јул. 15:15

Topnsko Pole 70m2 2soben ponov stan

46 000 ЕУР

Trnodol kuka 260m2 namestena

1 300 ЕУР

07 јул. 14:11

Centar ramstor mall trosoben 74m2 opremen

450 ЕУР /месечно

30 јун. 15:06

Centar bunjakovec 47m2 nov so garaza

300 ЕУР /месечно

Dzevahir Kuli 81m2 trosoben nov stan

700 ЕУР /месечно

24 јун. 16:42

Namesten stan od 75m2 Centar nasproti Ramstore

450 ЕУР /месечно

Novo Lisice 94m2 trosoben stan

85 000 ЕУР

20 јун. 14:54

Centar Gradski Zid blokovi 72m2 trosoben opremen

350 ЕУР /месечно

13 јун. 14:36

Centar sproti klinika 22m2 garsonjera

170 ЕУР /месечно

13 јун. 13:05

Karpos 3 dvosoben stan 45m2 namesten

250 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации