Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bastion Real Estate

Агенција за која Сите Знаат!

25 Години со Вас !!!
Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател!
Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.
Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.
Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг.
Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава.
Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа :

- гарсоњера во Аеродром
- нови станови во космос Аеродром
- луксузен апартман во комплексот св. Јован
- куќа со поглед на море во Грција
- Апартамни во Грција
- издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје

Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје.
Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба.
Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини.
Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле.

Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса:

070 24 25 64
02 3111 202
bastion2@t-home.mk

Ве очекуваме да ни се обратите!

Ул Дебарца 57/4

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1270
01 јул. 12:50

Kuka Grcija Dionisiou beach 156m2

260 000 ЕУР

30 јун. 12:26

Apartman vo Kalitea Grcija 62m2

87 000 ЕУР

30 јун. 12:23

Se izdava stan vo Taftalidze 2 spalni 58m2

280 ЕУР /месечно

30 јун. 12:22

Nov stan od 51m2 Aerodrom vo izgradba

64 000 ЕУР

Kuka karabina so ezerce vo Sopiste

150 000 ЕУР

29 јун. 22:17

Se izdava ekstra apartman na Vodno od 82m2

700 ЕУР /месечно

Odlicna kuka vo Zelezara od 140m2

145 000 ЕУР

Nova kuka Hanioti Grcija 100m2

240 000 ЕУР

Stan vo Debar Maalo 80m2

106 000 ЕУР

Stan vo kulite Zelezara 74m2

65 000 ЕУР

26 јун. 13:28

Stan do Gradska bolnica so tri spalni

350 ЕУР /месечно

Kuka vo Vlae

130 000 ЕУР

22 јун. 10:50

Se izdava ubava kuka vo Taftalidze2

1 000 ЕУР /месечно

22 јун. 10:38

Nov stan 29m2 vo Porta Aerodrom

45 000 ЕУР

21 јун. 16:36

EKSKLUZIVEN STAN 52m2 CENTAR SOBOREN HRAM

400 ЕУР /месечно

20 јун. 15:35

Dva stana sproti Replek

173 300 ЕУР

20 јун. 11:25

Deloven prostor 21m2 vo Caircanka

18 000 ЕУР

20 јун. 08:52

Izdavam ubav dvosoben stan vo Karposh1

250 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации