Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Букефал АС

Агенција за недвижности


Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Ул.Македонија бр.56 Скопје

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 230
31 јул. 15:46

Se izdava stan vo Karpos 2 Mida 80m2

430 ЕУР /месечно

30 јул. 13:18

Se iznajmuva nevselen nov stan 45m2!Aerodrom

300 ЕУР /месечно

14 јул. 18:50

Ubav kompletno opremen stan 55m2 i parking vo Centar

350 ЕУР /месечно

14 јул. 18:46

Se iznajmuva ubav stan 54m2 sproti kafanata DM vo Centar

250 ЕУР /месечно

14 јул. 18:45

Nov lux stan vo zgradata na Adora MVR

300 ЕУР /месечно

26 јун. 17:45

Luksuzna kuka na Vodno

450 000 ЕУР

26 јун. 17:45

Ekskluziven stan od 160m2 kaj MIDA

1 300 ЕУР

Se izdava stan od 50m2 vo Centar Kapistec

250 ЕУР /месечно

Se izdava namesten stan so cist pogled 67m2 vo Aerodrom

400 ЕУР /месечно

18 апр. 20:44

Se iznajmuva stan vo Kapistec 90m2

280 ЕУР /месечно

Se iznajmuva ubav stan 62m2 do Majcin dom Aerodrom

270 ЕУР /месечно

Bukefal AS iznajmuva ubava kuka 240m2 so dvor vo Crnice

1 000 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации