Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

HomeArt Real Estate

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања.
HomeArt - многу повеќе од агенција!!!

Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 962
Денес 15:05

Se izdava odlicen stan vo Centar

330 ЕУР /месечно

Денес 15:05

Odlicen stan od 40m2 na Vodno

260 ЕУР /месечно

Денес 15:04

Odlicen stan 62m2 Centar Dolno Vodno

300 ЕУР /месечно

Денес 15:04

Se iznajmuva stan co edna spalna vo Kozle

250 ЕУР /месечно

Денес 13:32

Stan od 71m2 Centar gradski zid

95 000 ЕУР

Вчера 11:47

Prekrasen stan vo Centar Univerzalna 75m2

450 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo Cevahir Sky City 52m2

500 ЕУР /месечно

Вчера 11:43

Se izdava stan od 60m2 vo Kozle

200 ЕУР /месечно

Вчера 11:43

Stan vo Debar Maalo od 48m2

280 ЕУР /месечно

15 авг. 11:33

Stan vo Centar Bunjakovec 45m2

300 ЕУР /месечно

15 авг. 11:29

Odlicen nov stan vo Taftalidze 68m2

400 ЕУР /месечно

15 авг. 11:29

Se izdava stan vo Taftalidze 1 od 45m2

380 ЕУР /месечно

15 авг. 11:28

Se izdava stan vo Kapistec od 74m2

270 ЕУР /месечно

15 авг. 11:28

Se izdava stan od 51m2 vo Karpos 2

330 ЕУР /месечно

12 авг. 13:15

Stan od 57m2 vo Taftalidze 2

96 500 ЕУР

10 авг. 11:54

Deloven prostor 91m2 vo Centar

700 ЕУР /месечно

10 авг. 11:54

Deloven prostor vo Centar 86m2

350 ЕУР /месечно

10 авг. 11:52

Deloven prostor kaj Soboren Hram 65m2

500 ЕУР /месечно

Stan vo Cevahir Sky City od 51m2

350 ЕУР /месечно

08 авг. 14:56

Luksuzen stan vo Taftalidze 1

550 ЕУР /месечно

Odlicen nov studio apartman

65 000 ЕУР

Kuka od 215m2 vo Kozle

270 000 ЕУР

Stanovi vo gradba vo Hrom

1 200 ЕУР

Kuka vo Bardovci 220m2

1 200 ЕУР /месечно

08 авг. 11:27

Stan vo Centar 100m2

700 ЕУР /месечно

05 авг. 11:57

Stan vo Karpos 1 od 45m2

300 ЕУР /месечно

05 авг. 11:56

Stan vo Karpos 2 od 70m2

390 ЕУР /месечно

04 авг. 12:23

Se izdava stan od 52 m2 vo Kapistec sproti Zebra

350 ЕУР /месечно

04 авг. 11:51

Stan vo Taftalidze 1 od 65m2

300 ЕУР /месечно

04 авг. 11:50

Stan kaj Univerzalna 60m2

400 ЕУР /месечно

Stan vo Cevahir Sky City 63m2

450 ЕУР /месечно

03 авг. 15:18

Stan vo Centar 92m2

350 ЕУР /месечно

03 авг. 15:18

Se prodava stan od 67m2 vo Debar Maalo

110 000 ЕУР

03 авг. 11:44

Cetvorosoben stan vo Centar Univerzalna

100 000 ЕУР

03 авг. 11:43

Odlicen stan Centar Kapistec

250 ЕУР /месечно

03 авг. 11:37

Stan vo Debar Maalo od 54m2

400 ЕУР /месечно

03 авг. 11:18

Stan vo Taftalidze 1 od 62m2

550 ЕУР /месечно

03 авг. 11:17

Stan vo Kapistec Kozle 76m2

350 ЕУР /месечно

03 авг. 09:57

Nov stan 82m2 Vlae Aleksandrija

100 000 ЕУР

03 авг. 09:52

Stan od 77m2 vo Centar Debar Mаalo

115 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации