Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

PROAKTA GRUP

ПРОАКТА ГРУП - повеќе од услуга

Посредување при промет со недвижен имот
Аеродром, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 134
10 апр. 12:50

S.1786 Se izdava luksuzen stan vo Kozle so dvor

750 ЕУР /месечно

04 апр. 13:10

Se iznajmuva trosoben stan Kisela Voda Sampionce

200 ЕУР /месечно

09 мар. 11:28

3 SOBEN PRAZEN SO ELEMENTI OD KUJNA VO KOZLE

210 ЕУР /месечно

07 мар. 08:20

Se izdava polunamesten stan vo N.Lisice

210 ЕУР /месечно

02 мар. 09:55

Se iznajmuva komplet opremn stan vo Novo Lisice

200 ЕУР /месечно

13 фев. 11:23

Se izdava NOV PRAZEN stan 83m2 vo Kozle

240 ЕУР /месечно

10 фев. 13:27

Trosoben stan od 77m2 vo Aerodrom

75 000 ЕУР

Kuka vo Przino

170 000 ЕУР

04 септ. 16:54

Kuka na ubava lokacija vo Madzari

550 ЕУР

03 септ. 22:16

Odlicen STAN na ul. MAKEDONIJA za 4 studenti

320 ЕУР /месечно

25 авг. 12:02

Se iznajmuva stan Vodno karsi Drzavna 69m2

320 ЕУР /месечно

24 авг. 14:13

Stan 107m2 vo Taftalidze

100 ЕУР

24 авг. 14:05

Se inajmuva KOMPLET OPREMEN stan vo Centar

270 ЕУР /месечно

22 авг. 14:26

Se iznajmuva stan nad picerija Ballila Kapistec

180 ЕУР /месечно

22 авг. 10:32

Se iznajmuva Luksuzen stan vo Aerodrom, 2 spalni

330 ЕУР /месечно

19 авг. 08:54

Se izdava komplet namesten stan vo Kozle 43m2

210 ЕУР /месечно

Se iznajmuva kuka za kancelarija na Vodno

300 ЕУР /месечно

15 авг. 11:10

Stan vo Aerodrom

47 500 ЕУР

04 авг. 16:52

Proakta Grup stan kaj Mlecen 116,5m2

105 000 ЕУР

04 авг. 15:20

Ponov dvosoben stan vo Rasadnik

850 ЕУР

04 апр. 08:32

Se iznajmuva trosoben stan od 57m2 vo Karpos 2

220 ЕУР /месечно

08 мар. 08:19

Stan od 48m2 vo Debar Maalo

1 200 ЕУР

01 мар. 10:00

Se izdava cetirisoben stan vo Crnice

400 ЕУР /месечно

Stan od 63m2 vo Kisela Voda

52 000 ЕУР

STAN OD 52m2 VO KISELA VODA

49 000 ЕУР

29 јан. 10:09

Nov stan od 65m2 vo Kapistec

1 120 ЕУР

Stan od 45m2 vo Kisela Voda

39 900 ЕУР

Dvosoben stan vo Aerodrom od 58m2

54 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации