Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Silver City Partner

Чекор поблиску до вашата совршена недвижност

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 135

Luksuzen objekt vo Taftalidze

1 200 ЕУР /месечно

Prekrasen duplex vo Crnice

160 000 ЕУР

Luksuzen stan vo Karpos 2 MiDa

350 ЕУР /месечно

Ultra moderen stan vo Debar Maalo

280 ЕУР /месечно

Odlicen stan vo Debar Maalo Centar

230 ЕУР /месечно

21 апр. 18:31

Moderno opremen stan vo Kozle

75 000 ЕУР

18 апр. 19:41

Stan za delovna namena pozadi Ministerstvo za ekonomija

350 ЕУР /месечно

Ekskluzivna kuka vo Zdanec

4 000 ЕУР /месечно

Lux kuka vo Kozle

1 200 ЕУР /месечно

18 апр. 08:50

Opremen stan dupleks vo Karpos

55 000 ЕУР

11 апр. 15:35

Odlicen stan vo Karpos Mida

390 ЕУР /месечно

11 апр. 15:17

Moderen stan vo Kozle

240 ЕУР /месечно

11 апр. 10:39

ODLICHEN STAN VO STROG CENTAR

280 ЕУР /месечно

11 апр. 10:39

Odlicen stan vo Karpos 2

250 ЕУР /месечно

18 мар. 19:50

Ultra moderen stan vo Debar Maalo

300 ЕУР /месечно

23 фев. 16:39

ULTRA MODEREN STAN VO KAPISHTEC

350 ЕУР /месечно

21 фев. 11:38

Se izdava prekrasen stan vo kompleks Mida

280 ЕУР /месечно

21 фев. 11:34

Se izdava cetvorosoben stan

350 ЕУР /месечно

ODLICEN TROSOBEN STAN KAJ TC LISA

280 ЕУР /месечно

18 фев. 16:06

Prekrasen moderen stan vo Debar Maalo

260 ЕУР /месечно

12 фев. 19:16

Nov luksuzen stan vo Debar Maalo

500 ЕУР /месечно

12 фев. 09:39

LUKSUZEN STAN VO CRNICHE

1 000 ЕУР /месечно

Ultra luksuzna kuka vo Zdanec

5 000 ЕУР /месечно

07 фев. 18:26

Nov lux stan vo Kapistec

450 ЕУР /месечно

07 фев. 18:22

Moderen stan vo Centar kaj Sobranie

340 ЕУР /месечно

04 фев. 09:08

Nov moderen stan vo Debar Maalo

280 ЕУР /месечно

03 фев. 14:59

Prazen stan vo Debar Maalo

250 ЕУР /месечно

03 фев. 12:56

Ultra luksuzen stan na Vodno

300 000 ЕУР

Objekt vo naselba Dame Gruev

1 700 ЕУР /месечно

25 јан. 20:22

Se izdava ubav stan vo Centar

230 ЕУР /месечно

24 јан. 17:58

Se izdava stan za kancelarii vo Centar

400 ЕУР /месечно

24 јан. 17:29

Luksuzen penthouse vo Centar

250 000 ЕУР

24 јан. 17:14

Ultra lux stan na plostad

350 ЕУР /месечно

24 јан. 16:37

Luksuzen stan vo Crnice

700 ЕУР /месечно

24 јан. 15:12

Ultra lux duplex vo Debar Maalo

800 ЕУР /месечно

24 јан. 14:45

Lux stan vo Crnice

800 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации