Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Чаир, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-14 од 14
24 јул. 14:41

Soba za nokevanje i kratok prestoj

1 000 МКД /месечно

19 јул. 19:10

Se izdava luksuzen apartman za nokevanje i kratok prestoj

1 000 МКД /месечно

21 фев. 23:09

Soba za nokevanje i kratok prestoj

1 000 МКД /месечно

19 дек. 14:11

Se izdavaat sobi za nokevanje

999 МКД /месечно

05 јул. 16:47

Stan za nokjevanje i kratok prestoj

999 МКД /месечно

Se izdava namesten stan do Mavrovka

250 ЕУР /месечно

13 мар. 09:21

NAMESTEN STAN DO MAVROVKA KAJ FAKULTETITE

250 ЕУР /месечно

14 мар. 14:13

SE IZDAVA STAN NAMESTEN MAVROVKA KAJ FAKULTETITE

250 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации