Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novel Nedviznosti

Гаранција за успешна соработка - Новел Недвижности

Агенцијата за недвижности Новел Недвижности е навистина одговорна и професионална агенција за недвижен имот. Самите си имаат поставено своја мисија, односно свои критериуми како да се однесуваат со своите клиенти. Самите се стремат да основаат вредности за поуспешна комуникација со клиентите, доверба, професионалност и искреност кон своите досегашни и сите следни нови клиенти. Секој наш клиент е главен клиент, кажуваат самите.
- Довербата, е една од основните вредности во нивната агенција, тие цело нивно искуство го темелат врз тоа. Односите на довербата во рамките на нивниот тим, дозволуваат да се изгради добра, успешна соработка односно довербата на клиентите и партнерите е признание за нивната професионалност, се стремат партнерите секогаш да можат да се потпрат на нив, а клиентите да се сигурни дека го прават точниот избор.
- Професионалноста за нив важи дека во секоја сфера во дејноста што тие ја нудат претставува гаранција за успешна соработка со клиентите и партнерите.
- Искреноста за Новел важи, отвореност и искреност на прв поглед, со тој факт успеваат да изградат долгогодишни и успешни односи со клиентите, партнерите и медиумите.
Агенцијата Новел Недвижности е членка на Групација на агенции за недвижности при Стопанска комора на Р.С.М. Агенцијата Новел Недвижности се наоѓа на булеварот Партизански Одреди 40-1/1, Скопје.
Решавајќи ги прашањата кои им ги поставувааат клиентите, врз себе ја превземаат одговорноста за нивни комфорт и благосостојба во нов дом. Кога бараат стан, и самите мислат на семејно огниште. Кога работат со деловни имоти, се грижат за ефикасноста на инвестицијата, споделувајќи ја одговорноста, гарантираат добар резултат.
Станува збор за млади и амбициозни луѓе кои се вработени во оваа Агенција. Силно го чувствуваат духот на времето и секогаш се стремат да бидат чекор напред.
Тие сакаат, и работаат за сите нас, спремни се во секое време да одговорат, помогнат и понудат, за донесување на поточни и посреќни одлуки. Професионалноста и координираниот тим, сето тоа е нивна конкурентска предност, и им помага во одржување на адекватно ниво на квалитетот на услугата, а и истовремено клуч до успешен развој на Агенцијата. Нивна основна цел е да обезбедат сигурни информации за пазарот на недвижностите, и да презентираат на оние кои имаат најмногу потреба. Целта не е да се биде лидер на пазарот, туку да им се овозможи на клиентите побрзо и сигурно да го пронајдат својот дом. Благодарни за поддршката и довербата на оние коишто ги избрале како нивни партнер, секогаш им посакуваат добредојде на новите клиенти и се подготвени за нова и взаемно корисна соработка.

бул.Партизански Одреди 40-1/1

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 3275
Вчера 13:19

Se izdava dvosoben namesten stan vo Taftalidze

220 ЕУР /месечно

Вчера 10:18

Se izdava trosoben namesten stan vo Aerodrom

400 ЕУР /месечно

Вчера 10:03

Se izdava trosoben namesten stan vo Cevahir Sky City

550 ЕУР /месечно

10 јун. 12:39

2 Sob stan vo Kisela Voda

54 000 ЕУР

10 јун. 12:04

Dvosoben stan vo Taftalidze 1

66 000 ЕУР

10 јун. 12:00

Nova garsonjera vo Hrom

27 000 ЕУР

09 јун. 12:51

Se izdava dvosoben namesten stan Hrom

300 ЕУР /месечно

09 јун. 11:55

Se izdava garsonjera vo Debar Maalo

200 ЕУР /месечно

09 јун. 11:47

Se izdava trosoben namesten stan Karpos 2

650 ЕУР /месечно

09 јун. 11:43

Se izdava namesten kat od kuka vo Taftalidze 1

800 ЕУР /месечно

09 јун. 11:02

Dvosoben stan vo Karpos 4

57 000 ЕУР

09 јун. 11:01

Dvosoben stan vo Kisela Voda

56 000 ЕУР

09 јун. 11:00

Trosoben opremen stan vo Novo Lisice

67 000 ЕУР

Kuka vo Pripor 145m2 so dvor 415m2

160 000 ЕУР

09 јун. 10:43

Cetvorosoben stan vo Kisela Voda od 74m2

60 000 ЕУР

03 јун. 12:44

Se izdava dvosoben namesten stan vo Centar

230 ЕУР /месечно

03 јун. 12:24

Se izdava nov nevseluvan trosoben prazen stan vo Micurin

260 ЕУР /месечно

03 јун. 12:20

Se izdava nov nevseluvan dvosoben prazen stan vo Micurin

200 ЕУР /месечно

02 јун. 10:39

Se izdava trosoben namesten stan vo Kapistec

400 ЕУР /месечно

02 јун. 09:59

Se izdava trosoben namesten stan vo Debar Maalo

350 ЕУР /месечно

02 јун. 09:51

Se izdava dvosoben namesten stan vo Centar

450 ЕУР /месечно

01 јун. 11:48

Se izdava dvosoben namesten stan vo Centar

300 ЕУР /месечно

01 јун. 11:44

Se izdava nov dvosoben namesten stan vo Aerodrom

350 ЕУР /месечно

01 јун. 11:43

Se izdava dvosoben namesten stan Kapistec

180 ЕУР /месечно

01 јун. 11:35

Nov dvosoben stan vo Debar Maalo

90 000 ЕУР

01 јун. 11:04

Dvosoben stan vo Taftalidze 2 od 63m2

58 000 ЕУР

01 јун. 09:35

Trosoben opremen stan vo Aerodrom

110 000 ЕУР

Se izdava dvosoben namesten stan vo Karpos 3

270 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben namesten stan Centar

350 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben namesten stan vo Crnice

400 ЕУР /месечно

Se izdava cetvrosoben namesten stan vo Crnice

770 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben namesten stan vo Debar Maalo

500 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben namesten stan vo Debar Maalo

500 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben namesten stan vo Centar

380 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben nevseluvan stan vo Centar

250 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben namesten stan vo Debar Maalo

350 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben namesten stan vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Trosoben opremen stan vo Kisela Voda

78 000 ЕУР

Trosoben stan vo Debar Maalo od 69m2

95 000 ЕУР

Dvosoben stan vo Taftalidze 2

53 000 ЕУР

Se izdava dvosoben namesten stan vo Aerodrom

170 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации