Македонски | Shqip | English |

Шопинг Ново од македонските онлајн продавници

Red for Men - Eau de Parfum 100 ml.

799 МКД

Мириса слично на Davidoff "Hot Water". Интензивен парфем за харизматични заводници. Луксузните мирисни ноти на босилек и пелин, зачинети со пиперката и тонови на пачули од средната нота, на ваквиот состав му даваат апсолутна топлина. Балсамот во базата, ја обвива композицијата со ориентална сензуалност.

Понуди од продавница

    Цена  
Bellina Bellina 799 МКД Оди до Bellina

Facebook коментари

Кон почеток