Македонски | Shqip | English |

Шопинг Ново од македонските онлајн продавници

Opal Women - Eau de Parfum 100 ml.

799 МКД

Мириса слично на Yves Saint Laurent "Opium". Ориентален парфем кој е совршен за сензуални и мистериозни жени. Пикантноста на биберот и циметот претставуваат контраст на деликаноста и сладоста на ванилата. Нежната и суптилна овошна нота е во контраст со бујните цветови на јасминот и розата, творејќи композиција која ја истакнува интензивноста и долготрајноста на аромата. Со тек на време се пробививаат јаки цветни тонови, на чело со сензуалниот иланг-иланг. Крајниот ефект е мистериозна нота на моќната арома на смирна и пачули.

Понуди од продавница

Се извинуваме, производот не е во продажба.

Facebook коментари

Кон почеток