Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sonce Nedviznosti

Good value for the money

Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najd
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!

Dame Gruev No.1-6/9

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 866
Денес 15:51

Se izdava stan 33m2 pozadi Katolicka

180 ЕУР /месечно

Kuka vo Marino

80 000 ЕУР

Денес 15:42

Se izdava potkrovje 89m2 do klinicki centar

320 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo Cevahir

450 ЕУР /месечно

Se izdava stan 45m2 pozadi Tinex Kisela Voda

150 ЕУР /месечно

Денес 15:32

Se izdava ubav stan 75m2 so 2 spalni Centar

300 ЕУР /месечно

Денес 15:32

Stan vo Kozle od 82m2

103 000 ЕУР

Денес 15:32

Se izdava eftin stan 75m2 pozadi Ramstore

320 ЕУР /месечно

Денес 15:30

Se izdava stan 80m2 nad MVR

200 ЕУР /месечно

Денес 15:30

Se izdava prekrasna kuka vo Crnice

700 ЕУР /месечно

Se izdava garsonjera vo K Voda

140 ЕУР /месечно

Денес 15:28

Dvosobni stanovi vo Kisela Voda

1 100 ЕУР

Денес 15:28

Se izdava golema garsonjera 35m2 na plostad

230 ЕУР /месечно

Денес 15:27

Se izdava stan 66m2 Karpos 4 2 spalni kaj Palma

170 ЕУР /месечно

Денес 15:27

Se izdava garsonjera vo Centar

150 ЕУР /месечно

Денес 15:27

Se izdava stan na samiot pocetok na Kapistec

230 ЕУР /месечно

Stanovi na pocetok na Cento

820 ЕУР

Денес 15:25

Se izdava stan 60m2 Vodnjanska karsi Drzavna

250 ЕУР /месечно

Trosoben stan vo Aerodrom

76 000 ЕУР

Se izdava nov prazen stan so 3kancelarii Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Novi Stanovi 30m2 i 31m2

1 100 ЕУР

Денес 15:23

Se iznajmuva kat nad MVR so 3 spalni

300 ЕУР /месечно

Денес 15:23

Se izdava 65m2,vo blizina skoloto Pestaloci ,Centar

150 ЕУР /месечно

Денес 15:22

Nov vseliv stan 78m2 Centar

1 350 ЕУР

Денес 15:21

Stan 100m2 2nivoa Debar maalo Centar

95 000 ЕУР

09 апр. 12:12

Stan od 123m2 na dve nivoa vo Taftalidze 1

1 400 ЕУР /месечно

09 апр. 11:26

Se izdava stan 54m2 stan pozadi Ramstore,do Klinicki

250 ЕУР /месечно

09 апр. 11:20

Se izdava prazen stan vo Centar

370 ЕУР /месечно

08 апр. 14:33

Dupleks vo Debar Maalo

108 750 ЕУР

08 апр. 14:04

Stan od 104m2 vo Ohrid Centar

100 000 ЕУР

01 апр. 13:45

Se izdava prazen stan od 130m2 vo Debar Maalo

700 ЕУР /месечно

01 апр. 13:44

Se izdava deloven prostor 101m2 Centar

650 ЕУР /месечно

01 апр. 13:43

Se izdava stan vo Centar

350 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации