Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Домик недвижности

Вистинско место по потрага на вашиот нов дом

Домик недвижности - агенција за недвижности која се стреми да му го понуди на своите клиенти само најдоброто!
Домик недвижности - агенција за недвижности која се стреми да му го понуди на своите клиенти само најдоброто!
Како агенција постоиме многу одамна. Ние знае дека купувањето на стан или куќа преставува многу повеќе, од само покрив над глава.
Според тоа се трудиме на своите клиенти, да им обезбедиме идеален дом во кој ќе ја градат својата иднина.
Ние сме Домик недвижности, агенција за недвижности каде што треба да започне Вашата потрага по нов дом.
Нашиот асортиман на улуги вклучува :
-продавање на недвижен имот
-купување на недвижен имот
- изнајмување на недвижен имот
Погледнете ја нашата понуда за издавање на станови на различни локации во Скопје. Достапни се станови со различна квадратура според Вашите потреби.
Помеѓу актуелните станови достапни за издавање се станови на водно, атрактивна куќа во пржино, во елитниот дел на бардовци, резиденции за дипломати и итн. Нашата агенција е позната што пред се нудиме станови и куќи кои ќе овозможат Ваша максимална удобност.
Во моменталната понуда на нашата агенција се вклучени за издавање следните станови :
издавање трособен стан во центар
издавање нов двособен стан во центар
издавање луксузен дуплекс во тафталиџе
издавање двособен стан во Карпош
Кога сте по потарага по стан или куќа, Ви предлагаме од наша страна директно да разговарате со нас, ние како ваши агенти ќе обезбедиме точна и сигурна информација која ќе биде претходно проверена.
Најдобро е пред да се купи објектот да се погледне на лице место се со цел да се добие реална слика за тоа што ќе го купите.
Кога станува збор за цената кај нас се најповолните цени за изнајмување, за вие да бидете задоволно од нас и да имаме долгорочна соработка.
Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува, со голем број на огласи. Сигурно ќе го пронајдете вашиот стан кој одговара спрема вашиот буџет и вашите реални потреби.
Кога се работи за квалитетот и сигурноста на становите, тие се детално прегледани од нашите агенти, а кога ќе сакате да купите стан тоа се трудиме да е најдобрата варијанта за вас со чист имотен лист.

Ве очекуаваме да ни се обратите, и заедно да го избереме тоа што е најдобро.

ул. Наум Наумовски Борче бр. 50/3-4

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 4591

Se izdava luksuzna kuka so bazen vo Bardovci

2 500 ЕУР /месечно

Денес 10:45

Se izdava nov dvosoben stan vo Debar Maalo

250 ЕУР /месечно

Денес 10:40

Se izdava nov dvosoben stan vo Taftalidze 1 kaj Nova

220 ЕУР /месечно

Денес 10:08

Se izdava nov dvosoben stan vo Karpos 2 MiDa

270 ЕУР /месечно

Денес 09:56

Se izdava trosoben stan vo Debar Maalo

350 ЕУР /месечно

Денес 09:36

Se izdava dvosoben stan vo Taftalidze 1 kaj Nova gimnazija

300 ЕУР /месечно

Денес 09:28

Se izdava nov dvosoben stan

200 ЕУР /месечно

Денес 09:12

Se izdava nov dvosoben stan vo Debar Maalo

250 ЕУР /месечно

Вчера 13:07

Se izdava ekskluziven stan vo Centar

700 ЕУР /месечно

Вчера 12:10

Se izdava nov trosoben stan vo Debar Maalo kaj Silbo

350 ЕУР /месечно

Вчера 11:10

Se izdava nov trosoben stan vo Debar Maalo

420 ЕУР /месечно

Вчера 10:49

Se izdava dvosoben stan vo Karpos 4 kaj Citty Mall

250 ЕУР /месечно

SE IZDAVA MODERNA KUKA VO BARDOVCI SO BAZEN

2 200 ЕУР /месечно

Вчера 10:36

Se izdava nov nevselen stan vo Centar kaj Univerzalna sala

250 ЕУР /месечно

Вчера 10:33

Se izdava nov dvosoben stan vo Debar Maalo Park

350 ЕУР /месечно

Se izdava nov luksuzen stan vo Karpos 3 City Tower

270 ЕУР /месечно

Se izdava luksuzen trosoben stan na Vodno

1 100 ЕУР /месечно

Se izdava luksuzna garsonjera vo Karpos City Garden

200 ЕУР /месечно

29 апр. 11:14

Se izdava dvosoben stan vo Karpos 3 Leptokarija

260 ЕУР /месечно

29 апр. 10:55

Se izdava luksuzen stan vo Chevahir 105m2

650 ЕУР /месечно

29 апр. 10:33

Se izdava dvosoben stan vo Centar kaj Univerzalna sala

270 ЕУР /месечно

29 апр. 10:24

Nov nevselen trosoben stan vo Vlae

81 000 ЕУР

28 апр. 11:59

Se izdava luksuzen trosoben stan vo Debar Maalo

300 ЕУР /месечно

28 апр. 11:23

Se izdava luksuzen stan vo Crnice 137m2

1 100 ЕУР /месечно

27 апр. 12:10

Se izdava nov trosoben stan vo Aerodrom

300 ЕУР /месечно

27 апр. 11:59

Se izdava nov dvosoben stan vo Kapistec Zebra

250 ЕУР /месечно

27 апр. 11:30

Se izdava luksuzen dvosoben stan vo Taftalidze 1

320 ЕУР /месечно

26 апр. 10:35

Luksuzno namesten dupleks vo Aerodrom

155 000 ЕУР

26 апр. 10:33

Se izdava luksuzen dvosoben stan vo Centar Bunjakovec

400 ЕУР /месечно

26 апр. 10:31

Se izdava luksuzen stan vo Karpos 3 Mida

300 ЕУР /месечно

24 апр. 12:32

Se izdava namesten stan vo Karpos 3 kaj City Mall

200 ЕУР /месечно

24 апр. 12:31

Se izdava dvosoben stan vo Centar Univerzalna sala

250 ЕУР /месечно

24 апр. 12:30

Moderno ureden stan na Vodno so tri spalni sobi

1 100 ЕУР /месечно

23 апр. 11:31

Se izdava luksuzen stan vo Crnice so tri spalni sobi

1 100 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации