Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Домик недвижности

Вистинско место по потрага на вашиот нов дом

Домик недвижности - агенција за недвижности која се стреми да му го понуди на своите клиенти само најдоброто!
Како агенција постоиме многу одамна. Ние знае дека купувањето на стан или куќа преставува многу повеќе, од само покрив над глава.
Според тоа се трудиме на своите клиенти, да им обезбедиме идеален дом во кој ќе ја градат својата иднина.
Ние сме Домик недвижности, агенција за недвижности каде што треба да започне Вашата потрага по нов дом.
Нашиот асортиман на улуги вклучува :
-продавање на недвижен имот
-купување на недвижен имот
- изнајмување на недвижен имот
Погледнете ја нашата понуда за издавање на станови на различни локации во Скопје. Достапни се станови со различна квадратура според Вашите потреби.
Помеѓу актуелните станови достапни за издавање се станови на водно, атрактивна куќа во пржино, во елитниот дел на бардовци, резиденции за дипломати и итн. Нашата агенција е позната што пред се нудиме станови и куќи кои ќе овозможат Ваша максимална удобност.
Во моменталната понуда на нашата агенција се вклучени за издавање следните станови :
издавање трособен стан во центар
издавање нов двособен стан во центар
издавање луксузен дуплекс во тафталиџе
издавање двособен стан во Карпош
Кога сте по потарага по стан или куќа, Ви предлагаме од наша страна директно да разговарате со нас, ние како ваши агенти ќе обезбедиме точна и сигурна информација која ќе биде претходно проверена.
Најдобро е пред да се купи објектот да се погледне на лице место се со цел да се добие реална слика за тоа што ќе го купите.
Кога станува збор за цената кај нас се најповолните цени за изнајмување, за вие да бидете задоволно од нас и да имаме долгорочна соработка.
Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува, со голем број на огласи. Сигурно ќе го пронајдете вашиот стан кој одговара спрема вашиот буџет и вашите реални потреби.
Кога се работи за квалитетот и сигурноста на становите, тие се детално прегледани од нашите агенти, а кога ќе сакате да купите стан тоа се трудиме да е најдобрата варијанта за вас со чист имотен лист.

Ве очекуаваме да ни се обратите, и заедно да го избереме тоа што е најдобро.

ул. Наум Наумовски Борче бр. 50/3-4

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 5639
Вчера 10:06

Se izdava dvosoben stan vo Kisela Voda

200 ЕУР /месечно

Вчера 10:05

Se izdava nov dvosoben stan vo Karpos 3 City Mall

350 ЕУР /месечно

Вчера 10:03

Se izdava nov dvosoben stan vo Taftalidze 1

330 ЕУР /месечно

04 авг. 11:54

54 m2 namesten stan vo Debar Maalo

91 800 ЕУР /месечно

04 авг. 11:26

Se izdava nov dvosoben stan vo Karpos 3, City Mall

300 ЕУР /месечно

04 авг. 11:20

Se izdava trosoben stan vo Centar Ramstor

300 ЕУР /месечно

04 авг. 11:15

Se izdava nov dvosoben stan vo Centar Univerzalna Sala

370 ЕУР /месечно

04 авг. 10:58

Se izdava trosoben stan vo Kozle

330 ЕУР /месечно

04 авг. 10:47

Se izdava garsonjera vo Debar Maalo

170 ЕУР /месечно

Se izdava namestena kuka vo Trnodol

1 200 ЕУР /месечно

03 авг. 10:50

Se izdava dvosoben stan vo Taftalidze 1

370 ЕУР /месечно

03 авг. 10:48

Trosoben renoviran stan vo Taftalidze 1, Pedagoska

350 ЕУР /месечно

03 авг. 10:47

Se izdava luksuzen stan vo Centar so tri spalni sobi

470 ЕУР /месечно

03 авг. 10:46

Se izdava luksuzen trosoben stan vo Kapistec, Zebra

700 ЕУР /месечно

03 авг. 10:31

47 m2 stan vo Centar Zoil

69 000 ЕУР

03 авг. 10:29

Se izdava dvosoben stan vo Bunjkovec

240 ЕУР /месечно

Se izdava luksuzna kuka vo Zdanec

1 600 ЕУР /месечно

29 јул. 13:14

35 m2 stan vo Centar, Leninova

60 000 ЕУР

29 јул. 11:13

Se izdava nov trosoben stan vo Crnice

350 ЕУР /месечно

29 јул. 11:13

Se izdava luksuzen stan vo Centar Univerzalna Sala

990 ЕУР /месечно

29 јул. 11:12

Se izdava nov dvosoben stan vo Taftalidze 1 Nastel

350 ЕУР /месечно

28 јул. 10:03

Se izdava nov dvosoben stan na Vodno

330 ЕУР /месечно

27 јул. 12:55

Se izdava nov dvosoben stan vo Debar Maalo

450 ЕУР /месечно

27 јул. 11:32

Gradski Zid Paleta 72m2

103 000 ЕУР

27 јул. 11:22

Se izdava dvosoben stan vo Taftalidze

350 ЕУР /месечно

26 јул. 10:46

Se izdava dvosoben stan vo Debar Maalo

250 ЕУР /месечно

26 јул. 10:46

Se izdava nov dvosoben stan vo Debar Maalo

270 ЕУР /месечно

26 јул. 10:31

Se izdava nov stan so parking vo Centar

300 ЕУР /месечно

25 јул. 11:30

Se izdava dvosoben stan na Vodno

450 ЕУР /месечно

22 јул. 10:25

Se izdava nov dvosoben stan vo Taftalidze 1

200 ЕУР /месечно

22 јул. 10:20

Se izdava dvosoben stan vo Taftalidze Nastel

330 ЕУР /месечно

21 јул. 09:53

Se izdava dvosoben stan vo Debar maalo, Broz Kafe

280 ЕУР /месечно

21 јул. 09:25

Se izdava nov trosoben stan vo Taftalidze 1

400 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации