Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Real estate DOMA DOM

Агенција на која може да и верувате!

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате.
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1369

Dvosoben stan od 55m2 vo Centar karsi Zoil

200 ЕУР /месечно

Nov prazen dvosoben 42m2 vo Kozle

250 ЕУР /месечно

Stan od 47m2 vo Taftalige

79 000 ЕУР

Se izdava dvosoben stan 50m2 Centar Vodno

400 ЕУР /месечно

Namesten dvosoben stan 60m2 Crnice kaj Simpo

280 ЕУР /месечно

Se izdava nov trosoben namesten 70m2 Kolze pred Replek

400 ЕУР /месечно

Trosoben stan od 74m2 vo Centar pozadi Ramstore

450 ЕУР /месечно

Kancelarii vo kuka od 315m2 Taftalidze na Mlecen

1 500 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan od 47m2 Taftalidze kaj Vero

230 ЕУР /месечно

Se izdava extra ureden dvosoben stan 72m2 Centar

380 ЕУР /месечно

Nov prazen za kancelarii 45m2 Centar Crven Krst

220 ЕУР /месечно

Namesten dvosoben stan 45m2 vo Kozle

200 ЕУР /месечно

Nov prazen za kancelarii 45m2 kaj MI-DA Karpos 2

215 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben stan 56m2 Avtokomanda

200 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben namesten stan 85m2 Debar Maalo

400 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben stan od 60m2 vo Kozle

250 ЕУР /месечно

Kuka vo Bardovci 200m2 plac 900m2

169 000 ЕУР

Namesten trosoben stan 90m2 Taftalidze 1 TC Olimpiko

450 ЕУР /месечно

NOV 3-SOBEN 60m2 AERODROM

350 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben namesten kat 80m2 od kuka Kozle

450 ЕУР /месечно

Garsonjera od 40m2 vo Aerodrom pozadi Trend Gastro

180 ЕУР /месечно

Nov dvosoben namesten stan 55m2 Kisela Voda

230 ЕУР /месечно

Ubavo ureden dvosoben stan 65m2 vo Kozle Sv.Jovan

270 ЕУР /месечно

Se izdava nov prazen trosoben stan od 78m2 Taftalidze 1

250 ЕУР /месечно

Ubav trosoben stan 80m2 Centar Soboren Hram

350 ЕУР /месечно

Se izdava kuka za kancelarii 360m2 Debar Maalo

4 000 ЕУР /месечно

Ekstra lux nov stan od 210m2 Kompleks Verina

1 800 ЕУР /месечно

Trosoben stan od 92m2 Vodno

124 200 ЕУР

Se izdava nov namesten trosoben 70m2 kaj Katolicka

330 ЕУР /месечно

Nov namesten stan 84m2 na Vodno

115 000 ЕУР

Se izdava stan 52m2 vo Debar Maalo

200 ЕУР /месечно

Namesten trosoben stan 75m2 Centar sproti Klinika

280 ЕУР /месечно

Nov dvosoben stan 35m2 vo Vlae

180 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации