Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Атлас Недвижности

Се за недвижности на едно место!

Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот.
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот.
Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања!

Услуги кои ги нудиме од наша страна се:
- посредување
- опремување
- реновирање
- преселување

Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас!
Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди.
За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите.
Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас.

Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом:
- станови во градба во Влае
- станови во градба Ѓорче Петров
- луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани
- куќа на Водно
- Трособен стан во Влае итн.

Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус!
Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис.
Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи.
“Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија.

Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!

Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 589
22 апр. 15:26

Na prizemje deloven prostor od 220m2 Itno

265 000 ЕУР

22 мар. 11:48

Se izdava nov namesten dvosoben stan od 49m2 Micurin

16 500 МКД /месечно

Plac 366m2 so kuka od 150m2 za gradba

185 000 ЕУР

17 дек. 13:36

Stan od 87m2 Debar Maalo dupleks na 6 kat

108 700 ЕУР

15 дек. 13:21

Dvosoben stan vo ruskite 59m2 na 4 kat

54 000 ЕУР

03 дек. 11:28

Dvosoben namesten od 47m2 City Tower Karpos 3

240 ЕУР /месечно

17 ноем. 12:58

Vo Kozle kuka od 120m2 plac od 200m2

160 000 ЕУР

02 ноем. 14:17

Dvosoben namesten stan od 45m2 Univerzalna

220 ЕУР /месечно

29 окт. 11:53

Dvosoben namesten stan Karpos 3 od 37m2

12 000 МКД /месечно

29 окт. 11:34

Stan od 100m2 namesten cetvorosoben Taftalidze 1

450 ЕУР /месечно

26 окт. 11:44

Namesten stan od 45m2 na Ruzveltova dvosoben

12 000 МКД /месечно

26 окт. 11:41

Stan od 50 m2 dvosoben Centar pozdi Mlin Balkan

240 ЕУР /месечно

14 септ. 15:26

Vednas vseliv od 54m2+25m2 terasa na Priz.

67 000 ЕУР

31 авг. 15:50

Stan na vodno od 70m2 plus potkrovje namesten

350 ЕУР /месечно

17 авг. 14:18

Dvosoben stan na Plostad od 40m2 ITNO

79 900 ЕУР

11 авг. 14:02

Super luksuzen stan 186m2 Kompleks Vergina

1 150 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации