Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bastion Real Estate

Агенција за која Сите Знаат!

25 Години со Вас !!!
25 Години со Вас !!!
Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател!
Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.
Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.
Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг.
Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава.
Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа :

- гарсоњера во Аеродром
- нови станови во космос Аеродром
- луксузен апартман во комплексот св. Јован
- куќа со поглед на море во Грција
- Апартамни во Грција
- издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје

Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје.
Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба.
Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини.
Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле.

Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса:

070 24 25 64
02 3111 202
bastion2@t-home.mk

Ве очекуваме да ни се обратите!

Ул Дебарца 57/4

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1290
24 апр. 12:32

ODLICEN NOV STAN VO KARPOS 3 OD 54m2

69 900 ЕУР

23 апр. 23:38

ODLICEN APARTMAN 34m2 GRCIJA KALITHEA

55 000 ЕУР

SE IZDAVA ODLICNA KUKA NA VODNO PRZINO 250m2

1 300 ЕУР /месечно

17 апр. 13:02

ODLICEN APARTMAN 95m2 BUNJAKOVEC DUPLEX

550 ЕУР /месечно

15 апр. 16:19

NOVOGRADBA VO AREDOROM 56m2 2 SPALNI

64 000 ЕУР

15 апр. 16:17

Luksuzen apartman 198m2 vo kompleks Sv Jovan

1 400 ЕУР /месечно

Kuka vo Cento od 290m2

160 000 ЕУР

Stan od 46m2 vo Aerodrom Cosmos

45 500 ЕУР

15 апр. 15:40

PREKRASNO RENOVIRAN STAN KAJ VLADA

550 ЕУР /месечно

Luxury New Stand Alone House for Embassy Diplomacy

4 300 ЕУР /месечно

12 апр. 23:14

KUKA VO LISICE EDINECNA

149 000 ЕУР

07 апр. 22:02

IZDAVAM PREUBAV APARTMAN 160m2 TAFTALIDZE 1

1 200 ЕУР /месечно

07 апр. 21:53

SE IZDAVA ODLICEN APARTMAN NA VODNO OD 125m2 SO 3 SPALNI

800 ЕУР /месечно

07 апр. 14:48

IZDAVAM NOV EXTRA APARTMAN VO PRZINO 130m2

800 ЕУР /месечно

05 апр. 23:31

ODLICEN NOV STAN 129m2 DOBRIDOL

156 000 ЕУР

ИЗДАВАM KUKA VO DEBAR MAALO 280м2 ZA DELOVEN PR

2 000 ЕУР /месечно

05 апр. 22:51

Preubav nov apartman 145m2 so 3 spalni

189 000 ЕУР

EDINECNA KUKA VO ZELEZARA 125m2

110 000 ЕУР

22 мар. 06:43

IZDAVAM KANCELARISKI PROSTOR 100m2 SUPER LOKACIJA

650 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации